Poradnik bukmachera

Zakłady na tenis – poradnik

824views

Tenis to dosyć ciekawy sport, można go uprawiać w pojedynkę, lub parami. Z racji tego, że rozgrywki nie są zbyt intensywne (oczywiście nie mówimy tutaj o profesjonalnych zawodach) to sport ten może być uprawiany przez ludzi starszych, co czyni tenis dosyć atrakcyjną i ciekawą alternatywą do oklepanej piłki nożnej. Ale czy warto typować tenisa na zakładach bukmacherskich?

Zakłady na tenis – poradnik

Czy warto jest typować zakłady na tenisa?

Tak naprawdę obstawianie każdego sportu zależy od tego, jaki stosunek (hehe) do niego mamy, czy wiemy już jak typować zakłady bukmacherskie, czy znamy ich rodzaje czy traktujemy to jako hobby czy też jako poważne zajęcie. Dlatego też danie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jest trudne. Na pewno, jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie na tenis, to musimy mieć jedną rzecz, która w większości nie zależy od nas, czyli szczęście. Nawet najlepszy gracz zakładów bukmacherskich na świecie ma czasem pecha, przez co czasami zdarza mu się źle obstawić spotkanie. Dobrze jest również posiadać cechy dobrego typera, dzięki czemu nasza porażka będzie dla nas mniej dotkliwa. A jakie to są cechy?

Przede wszystkim, musimy mieć nerwy ze ,,stali” ponieważ szybko możemy zrazić się do tego hobby, jeśli rozgrywka będzie dla nas zbyt emocjonująca (w negatywnym sensie tego słowa znaczeniu) oprócz tego bardzo przydatny jest tutaj analityczny umysł, ale co będziemy wam o tym opowiadać, skoro posiadamy cały poradnik na ten temat. Po prostu kliknijcie w link powyżej.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Obstawianie tenisa

Może zacznijmy od tego co będzie nam na początek potrzebne, czyli od doświadczenia? Doświadczenie w sporcie, który chcemy typować jest bardzo ważne, z racji tego że nasi faworyci będą stosować różne taktyki gry, a przecież jeśli sami je kiedyś stosowaliśmy, to jeśli to spostrzeżemy, to od razu będziemy wiedzieć co nasz faworyt zrobi następnie. Jeśli nie będziemy w stanie przewidzieć poprawnie wyniku spotkania to inaczej nie ogramy bukmachera, czyż nie?

Następnie, musimy wiedzieć, czy w ogóle lubimy ten sport? Jeśli odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie ,,nie” to równie dobrze możemy zrezygnować z typowania tenisa. Dlaczego? Jeśli nie mamy ochoty czegoś robić, to naturalnie będziemy starać się tego unikać. Można to porównać do pójścia na randkę z naszą byłą/byłym. No przecież nie mamy ochoty z kimś kogo już nie kochamy, to po co mamy mu jeszcze oddawać nasze pieniądze? Jeśli chcemy typować zakłady bukmacherskie bez wiedzy o zakładach bukmacherskich, oraz bez wiedzy jakie istnieją rodzaje typów bukmacherskich, to po prostu nie obstawimy naszych zakładów poprawnie. Równie dobrze można biec ze złamanymi nogami (Escape from tarkov pozdrawiamy), lub wskakiwać do oceanu nie potrafiąc przepłynąć jednej długości basenu. Typowanie tenisa może być przyjemnym i dochodowym zajęciem, jednakże musimy zdawać sobie sprawę z tego co robimy, w innym wypadku nie będziemy w stanie zarobić ani grosza na naszych zakładach bukmacherskich na tenis.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?