Bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie E-TOTO

1.2kviews

E-TOTO Zakłady bukmacherskie to jeden z działających legalnie bukmacherów w Polsce, czyli tych które posiadają odpowiednie licencje wydane przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher podobnie jak i wiele innych czołowych firm stara się przyciągnąć klientów szeroką gamą dostępnych promocji spośród których wymienić można chociażby atrakcyjny bonus powitalny przeznaczony dla nowozarejestrowanych użytkowników. Jak on wygląda i co trzeba zrobić żeby go otrzymać?

E-Toto bonus powitalny 2019

Warunki są dosyć proste do spełnienia. Wystarczy zarejestrować się jako nowy klient na www.etoto.pl aby już po ukończeniu tego procesu otrzymać darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Następnie jeśli zdecydujemy się zdeponować własne środki możemy liczyć na kolejny bonus – w wysokości 100% do kwoty 200 złotych.

Aby go otrzymać wystarczy zagrać za 3 krotność wpłaconej kwoty. Jakby tego było mało najlepsze dopiero przed nami – decydując się na dokonanie drugiego depozytu możemy liczyć na otrzymanie kolejnego bonusu – tym razem znów 100%, ale do wysokości aż 900 złotych. Dokonując drugiej wpłaty do Etoto w wysokości przynajmniej 40 złotych dostaniemy dodatkowo kolejny darmowy zakład o wartości 20 złotych.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warunki obrotu bonusem w Etoto

Wszystko to sprawia, że rejestrując się w Etoto możemy otrzymać w sumie 1040 złotych w postaci bonusów! Wobec takiej oferty trudno przejść obojętnie. Warunki obrotu bonusem są również jasne i czytelne, wystarczy obrócić czterokrotnie sumę depozytu oraz bonusu po kursie minimalnym wynoszącym 2,20 (zaliczane są tu zarówno single jak i kupony wielozdarzeniowe o ile łączny kurs kuponu wyniesie minimum 2,20 a pojedyncze zdarzenia na kuponie będą miały kursy nie mniejsze niż 1,30).

Czy warto zatem zarejestrować się w Etoto? Biorąc pod uwagę łączną wysokość bonusów jakie możemy otrzymać – zdecydowanie tak. Już za samą rejestrację przyznawany jest freebet co sprawia, że chcąc wypróbować serwis nie musimy nawet wpłacać własnych środków. Jeśli jednak podejmiemy taką decyzję możemy zgarnąć w sumie ponad 1000 złotych co jest z pewnością bardzo atrakcyjną opcją.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.