Bonusy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka na start w Betfan

771views

Gracze, którzy dopiero stoją przed założeniem konta u legalnego bukmachera Betfan, mają szansę na załapanie się na aktualną promocję organizatora i zgarnięcie bonusowych środków.

zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka na start w Betfan

By otrzymać freebet w kwocie od 20 do maksymalnie 50 złotych, należy założyć darmowe konto na stronie Betfan i wpisać kod promocyjny ,,BETONLINE„.

Takie posunięcie gwarantuje uruchomienie zakładu bez ryzyka, co w przypadku nowych graczy (szczególnie bez żadnego doświadczenia), może być bardzo kuszące i pokrzepiające.

Użytkownicy, którzy postawią zakład i przegrają, zyskają zwrot 100% środków (nie więcej niż 50 złotych. Przykładowo – grając za 45 złotych i przegrywając, na konto gracza wpływa nagroda pocieszenia w postaci 45 złotych. Brzmi zachęcająco?

Jak odebrać bonus u bukmachera Betfan?

  1. Należy wejść na stronę Betfan.pl.
  2. Wprowadzić w odpowiednie miejsce kod promocyjny BETONLINE.
  3. Dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 20 złotych.
  4. Obstawić minimum 2 zdarzenia po kursie min. 2.20.
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Najwyższą zwracają kwotą freebetu jest 50 złotych. Oznacza to, że w przypadku większych zakładów (powyżej kwoty zaporowej), na konto gracza wpłynie maksymalna suma.

Bukmacher Betfan prowadzi legalną działalność za zgodą i zezwoleniem Ministerstwa Finansów, dzięki czemu gra za jego pośrednictwem jest całkowicie bezpieczna.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.