Bonusy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w Totalbet dla wszystkich

810views

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od jednego z najbardziej wyczekiwanych widowisk w roku. Skoki narciarskie to wydarzenie, które jednoczy całe rodziny. Legalny bukmacher Totalbet postanowił zjednoczyć z tej okazji i swoją społeczność, oferując zakład bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w Totalbet dla wszystkich
Zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w Totalbet dla wszystkich

Promocja z tego wpisu dotyczy tylko i wyłącznie oferty skoków narciarskich. Jeżeli gracz obstawi kupon według poniższych wskazówek i jedno zdarzenie „nie wejdzie”, Totalbet zwróci 100% stawki.

Jak zdobyć zakład bez ryzyka w Totalbet? ⬇️

Użytkownicy Totalbet, którzy zagrają zakład z co najmniej 4 zdarzeniami dotyczącymi skoków narciarskich z oferty przedmeczowej, otrzyma do 50 PLN zwrotu. Promocja obowiązuje w okresie od 21 do 24 listopada 2019 roku na stronie www.Totalbet.pl.

Organizator akcji nie wyznaczył minimalnej, ani maksymalnej stawki kuponu. Gracz może ustalić ją dowolnie. Totalbet ustalił jednak minimalny kurs pojedynczego zdarzenia. Wynosi on 1,20.

Kwalifikację do zabawy otrzyma zakład, który zostanie rozstrzygnięty do 25 listopada 2019 roku go godziny 2:00.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totalbet z promocji „zakład bez ryzyka na skoki narciarskie” wyłączył określonej niżej kupony:

  • specjalne – np. Total Hit, Total Boost,
  • w których nawet 1 zdarzenie rozliczono jako zwrot, sprawiają, że ostateczna liczna rozliczonych zdarzeń zmniejszy się poniżej 3

Zakład bez ryzyka na skoki narciarskie w Totalbet dla wszystkich ?

By móc przenieść środki z salda bonusowego na główne, możliwe jest pod warunkiem wykonania jednokrotnego obrotu nagrodą. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie została ustalona na 4, minimalny kurs łączny na 2,00, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na 1,20.

Legalny bukmacher Totalbet kwalifikuje do akcji promocyjnej tylko pierwszy zakład na koncie gracza, spełniający powyższe warunki.

Szczegóły bonusu, jak również inne wyjątkowe promocje, znajdują się na oficjalnej stronie organizatora.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.