Bonusy bukmacherskie

Wyzwanie Betclic – bonus od 50 do 2000 PLN dla aktywnych graczy

862views

Od 50 do 2000 PLN premii dla aktywnych graczy – to jedna z najciekawszych promocji obowiązujących u legalnego bukmachera Betclic. Wyzwanie Betclic to okazja na zdobycie ekstra kasy!

betclic promocja
Wyzwanie Betclic – bonus od 50 do 2000 PLN dla aktywnych graczy

Użytkownicy, którzy podejmą wyzwanie Betclic i dołączą do typowania meczów piłkarskich na punkty, otrzymają wartościowe nagrody.

Wzięcie udziału w promocji jest bardzo proste. Wystarczy typować mecze na www.Betclic.pl według poniższych zasad, by dać sobie szansę na znalezienie się na pierwszym miejscu w rankingu i zgarnięcie nawet 2000 złotych bonusu.

Pełna pula nagród prezentowana jest na oficjalnej stronie bukmachera i obejmuje bonusami miejsca od 1 do 30:

Za każdą postawioną złotówkę, legalny bukmacher Betclic przyznaje punkty: za kupon pojedynczy – 2 punkty, za kupon wielokrotny – 3 punkty. Bonus od 50 do 2000 PLN jest przewidziany dla najbardziej aktywnych graczy.

Zasady promocji w Betclic

  • postawienie kuponu na mecz piłki nożnej
  • w terminie od 3 do 8 września 2019 roku
  • za minimum 1 PLN
  • po kursie co najmniej 1,50
freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

Z promocji bukmachera Betclic skorzystają typerzy, którzy postawią kup wielokrotny przedmeczowy lub na żywo. Warunkiem zakwalifikowania go do punktowania, jest kurs minimalny na poziomie 1,50 i stawka zakładu co najmniej 1 PLN.

Do akcji promocyjnej nie kwalifikują się zakłady postawione za środki bonusowe, powtarzające się, oraz wypłacone przy pomocy opcji Cashout.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.