Bonusy bukmacherskie

WeekendoGranie w eToto – bonus 50 złotych

1kviews

Jeżeli zdarza Ci się grać w eToto weekendami, zainteresuje Cię promocja przygotowana przez tego bukmachera. Gracze typujacy w weekendy, otrzymają aż 50 złotych premii!

By wziąć udział w promocji, należy od piątku do niedzieli tego samego tygodnia postawić co najmniej trzy kupony na kwotę co najmniej 50 złotych. Nagrodę stanowić będzie premia w postaci 50 złotych w środkach bonusowych.

WeekendoGranie w eToto – bonus 50 złotych

Z promocji skorzystają gracze, którzy zapiszą się do promocji PRZED postawieniem zakładów. By kupony wzięły udział w zabawie, muszą spełnić określone warunki.

Pierwszym warunkiem jest postawienie i rozliczenie zakładu w ciągu jednego weekendu. Drugim, obstawienie za kwotę co najmniej 50 złotych po kursie minimalnym zakładu 1.50 na zakładzie pojedynczym lub wielokrotnym, przy czym każde zdarzenie na kuponie wielokrotnym musi mieć kurs co najmniej 1.20.

Jeden gracz może odebrać tygodniowo tylko i wyłącznie jeden bonus.

Podsumowanie warunków promocji:

  • kupony postawione i rozliczone od piątku do niedzieli w jednym tygodniu
  • obejmują zdarzenia przedmeczowe i LIVE
  • spełniają warunki kursowe
  • są rozliczone jako wygrane/przegrane (anulowane nie biorą udziału w promocji)

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.