Bonusy bukmacherskie

Weekendo granie w eToto

901views

Gracze, którzy obstawiają głównie weekendami, mogą poczuć się w końcu docenieni. eToto przygotowało dla swoich użytkowników wyjątkową promocje.

Typerzy, którzy w soboty i niedziele obstawią minimum trzy zakłady o wartości co najmniej 50 złotych każdy, otrzymają (niezależnie od wyniku!), 50 złotych premii.

Weekendo granie w eToto

W promocji biorą udział gracze, którzy zapisali się do promocji jeszcze przed postawieniem kuponów. Obstawiając, należy spełnić określone warunki promocji.

Po rozliczeniu kuponów gracz powinien kliknąć pop-up, zatwierdzający środki bonusowe. Premia zostanie przekazana na konto automatycznie w ciagu 20 minut.

Zakłady biorące udział w akcji muszą być postawione i rozliczone w weekend. Minimalna stawka każdego z nich powinna wynieść co najmniej 50 złotych, a minimalny kurs zakładu wynosić 1.50 przy zdarzeniach pojedynczych i 1.20 przy wielokrotnych.

Fortuna kod promocyjny

Wypłata środków jest uzależniona od sześciokrotnego obrotu bonusem i spełnieniu poniższych warunków:

  • zakłady pojedyncze z kursem minimum 2.20
  • zakłady wielokrotne z kursem minimum 2.20 i i 1.20 na pojedynczym

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.