Bonusy bukmacherskie

W Betclic można wygrać aż 40 tysięcy złotych!

836views

Wyzwanie Mistrzów to najnowsza promocja u legalnego bukmachera Betclic. Stu pierwszych graczy z największa ilością punktów konkursowych, otrzyma od organizatora wartościowe nagrody.

Pierwszą nagrodą w akcji jest podwójne zaproszenie VIP na mecz Chelsea-Liverpool. Kolejne miejsca w rankingu to nagrody gotówkowe, bądź w postaci bonusów. Poniżej pełna lista fantów do zgarnięcia:

nagrody w betclic
Nagrody w Wyzwaniu Mistrzów w Betclic

Wyzwanie Mistrzów – punkty
??‍⚖️?

Zbieranie punktów to pierwsze zadanie stojące przed uczestnikami.

  • każdą wygraną złotówkę, Bteclic honoruje 5 punktami (dotyczy kuponów wielokrotnych)
  • w przypadku zakładów pojedynczych, Betclic za każda złotówkę wysyła na konto gracza 3 punkty

Warunki typowania spotkań w Betclic są proste i przejrzyste. By dołączyć do walki o znalezienie się w rankingu top 100 najlepszych graczy Betclic, należy:

  • typować spotkania z oferty piłki nożnej,
  • w terminie 9 do 25 sierpnia 2019 roku
  • obstawiając kupony o stawce co najmniej 1 złoty
  • po kursie minimum 1,50

Wśród zdarzeń włączonych do promocji, znajdują się: zdarzenia przedmeczowe, live, na zakładach pojedynczych, oraz wielokrotnych.

kod promocyjny betclic
Kod promocyjny do Betclic

Wyzwanie Mistrzów to zabawa dla każdego, kto posiada konto w serwisie organizatora. Ci, którzy jeszcze nie dołączyli do rodziny Betclic, mogą w każdej chwili nadrobić zaległości.

Betclic to legalny bukmacher, działający w ramach zezwolenia Ministerstwa Finansów RP.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.