Bonusy bukmacherskie

Typuj w Forbet, zgarnij 200 złotych bonusu na Trzech Króli

908views

Gracze, którzy w dniu dzisiejszym najlepiej poradzą sobie z obstawianiem, otrzymają od Forbet bonusy w postaci 200 złotych.

W tak wyjątkowym dniu, jak święto Trzech Króli, Forbet przygotował dla swoich użytkowników fantastyczną promocję. By uczcić podróż Kacpra, Melchiora i Baltazara za Gwiazdą Betlejemską do miejsca narodzin małego Jezusa Chrystusa, bukmacher zaoferował trzem najlepszym typującym wyjątkowe nagrody.

Typuj w Forbet, zgarnij 200 złotych bonusu na Trzech Króli

Trzy razy po 200 złotych to bonus, jaki zostanie przekazany na konta najlepszych z najlepszych. By wziąć udział w zabawie należy obstawić kupon na kwotę dokładnie 39 złotych. Akcja trwa tylko i wyłącznie w dniu dzisiejszym i liczą się w niej zakłady zagrane do dziś do godziny 23:59.

Osoby, którym bonus zostanie przyznany, otrzymają środki na konto bonusowe do 7 stycznia 2019 roku (do jutra), do godziny 16:00. By móc cieszyć się wygraną w pełni, konieczne będzie obrócenie środkami czterokrotnie.

Obrót będzie uznany za prawidłowy, jeżeli kupon zostanie postawiony na zdarzenia o kursie co najmniej 2.0. Gracze, którzy będą próbować ominąć regulamin i postawią zakłady na zdarzenia przeciwne, będą musieli się liczyć z wykluczeniem z promocji, a nawet usunięciem ze społeczności użytkowników Forbet. Na obrót organizator wyznaczył 30 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.