Bonusy bukmacherskie

Turniej Czterech Skoczni z gwarancją zwrotu stawki

830views

Fortuna gwarantuje zwrot stawki kuponu postawionego na wydarzenia związane z 67 edycją Turnieju Czterech Skoczni.

Skoki narciarskie przyciągają przed telewizory coraz większą ilość widzów. Nic dziwnego, polscy skoczkowie radzą sobie coraz lepiej i – wzorem Adama Małysza – nie schodzą z podium. W tym roku pretendentem do zwycięstwa jest Ryoyu Kobayashi. Kamil Stoch i Piotr Żyła depczą mu po… nartach 🙂 i mając ogromne szanse na sukces – liczą się w rywalizacji o najwyższe miejsca.

Turniej Czterech Skoczni z gwarancją zwrotu stawki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obstawiających, Fortuna zorganizowała promocje, dzięki której nikt nie przegrywa. Gracze, którzy postawią zakłady LIVE za minimalną kwotę 20 złotych na wydarzenia związane z czterema konkursami w Turnieju Czterech Skoczni i przegrają, otrzymają bonus 20 PLN pod postacią punktów Fortuna Klub Plus (FKP).

Akcja obowiązuje w dniach trwania zawodów: 30 grudnia 2018, 1 stycznia 2019, 4 stycznia 2019, oraz 6 stycznia 2019 roku.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zagranie w formie kuponu AKO, SOLO, bądź MAXIKOMBI o minimalnej kwocie kuponu 20 złotych. Na zakładzie biorącym udział w bonusie, mogą zawierać się tylko i wyłącznie zdarzenia z oferty skoków narciarskich LIVE.

Regulamin zaznacza, że promocja nie obowiązuje na kuponach wygranych, zakładach z oferty Ekspert +, Hit Dnia, czy zakładach specjalnych.

Roztrzygnięcia kuponów będą odbywać się w dniach następujących po datach konkursów. Jeżeli zakład będzie obejmował zdarzenia z zawodów z dnia 30 grudnia 2018, bonus pojawi się na iKoncie gracza 31 grudnia 2018 roku do 23:59.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.