Poradnik bukmachera

Turniej Czterech Skoczni – analiza bukmachera

893views

Ryoyu Kobayashi jest pretendentem do zwycięstwa w nadchodzącym, 67 Turnieju Czterech Skoczni. Eksperci przewidują, że największe szanse na pokonanie Japończyka, mają Piotr Żyła i Kamil Stoch.

Z notowań TOTALbet wynika, że triumf Kobayashiego jest bardzo prawdopodobny. Kurs na tego zawodnika wynosi 1.9. Do tej pory Ryoyu Kobayashi rzadko zawodził. Na siedem rozegranych konkursów, cztery wygrał, a w kolejnych dwóch stanął na podium.

Turniej Czterech Skoczni – analiza bukmachera

W klasyfikacji generalnej Japończyk prowadzi, podczas gdy Żyła i Stoch plasują się kolejno na drugim i trzecim miejscu. Obstawiając wygraną Stocha, można wygrać 4,05 PLN. Dając szansę Żyle i przyjmując jego zwycięstwo, zarobić można 8,60 PLN.

W środowisku bukmacherskim mówi się, że na najwyższe lokaty mają szansę Johann Andre Forfang (kurs na zwycięstwo wynosi 21.0), Robert Johansson i Karl Geiger (obaj z kursem na poziomie 22.5). Najniżej notowany jest Dawid Kubacki, który z kursem 36.5 zajmuje odległe, 9 miejsce.

Do tej pory to Kamil Stoch był głównym faworytem do zwycięstwa. Kurs na jego wygraną wynosił 2.0. Na dalszych miejscach był Stefan Kraft (kurs 6.9) i Robert Johansson (9.4).

Kobayashi jest w doskonałej formie. Nie zmienia to jednak faktu, że powtórzenie wyczynu Kamila Stocha, który w poprzedniej edycji konkursu triumfował we wszystkich czterech konkursach, będzie bardzo trudne. Taki wyczyn udał się do tej pory Svenowi Hannawaldowi wiele lat temu. Jeżeli jednak ktoś pójdzie w ślady Kamila Stocha i stanie na pierwszym miejscu podium we wszystkich zawodach, TOTALbet zapłaci typerowi 4 PLN.

Pierwszy konkurs 67 edycji Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się 30 grudnia 2018 roku w Obersdorfie.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.