Bonusy bukmacherskie

Totolotek Puchar Polski – 50% ekstra za typowanie 1/16 finału

930views

Za typowanie 1/16 finału Totolotek Puchar Polski, organizator promocji oferuje aż 50% stawki kuponu ekstra. Promocja obowiązuje jeszcze tylko kilka godzin!

Totolotek Puchar Polski - 50% ekstra za typowanie 1/16 finału
Totolotek Puchar Polski – 50% ekstra za typowanie 1/16 finału

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział gracze posiadający aktywne i zweryfikowane konto bukmacherskie na portalu www.Totolotek.pl i spełnią łącznie kilka poniższych warunków.

Szczegóły promocji Totolotek Puchar Polski ?

Bonus skierowany jest do graczy, którzy:

  • zagrają na www.Totolotek.pl, na mobilnej stronie, lub w aplikacji
  • obstawią kupony pojedyncze, kombi, lub multiway
  • na zdarzenia z 1/16 finały Totolotek Puchar Polski, rozgrywane w dniach 29 – 31 października 2019 roku
  • stosując minimalną stawkę 50 PLN

50 PLN to maksymalna nagroda, stanowiąca nie więcej, niż 50% stawki kuponu. Górny pułap bonusu uzyskają typerzy, którzy obstawią kupon za co najmniej 100 PLN. Jeśli zagrają za niższą stawkę (np. 50 PLN), na ich konto bonusowe wpłynie 25 PLN.

Kiedy Totolotek wypłaci premię?

Premia zostanie wypłacona na konto gracza w ciągu 48 godzin od momentu przyznania jej do danego konta. Warto pamiętać o tym, że na jednego gracza przypada tylko jeden bonus!

STS - freebet, kod promocyjny, promocja
STS – freebet, kod promocyjny, promocja

Oferta jaką zorganizował Totolotek obowiązuje tylko i wyłącznie kupony zagrane ze środków własnych. Obstawianie za środki pochodzące z bonusów, nie biorą udziału w opisywanej promocji.

Wyłączeniu z akcji promocyjnej Totolotek Puchar Polski, podlegają:

  • kupony osiadające opcję cash-out
  • zakłady anulowane
  • wydarzenia powtarzające się

Czy można typować w aplikacji Totolotek?

50% ekstra za typowanie 1/16 finału obejmuje zarówno stronę www.Totolotek.pl, jak i inne kanały dostępu. Warto jednak pamiętać, że rozpoczęcie zabawy na jednym kanale (np. w aplikacji), uzależnia kontynuowanie przygody w tym samym miejscu.

By móc skorzystać ze zdobytych środków na takich samych warunkach, jak w przypadku środków własnych, należy dokonać jednokrotnego obrotu nimi po kursie minimum 2,00. Bonus ma ważność 30 dni od momentu jego otrzymania.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.