Bonusy bukmacherskie

Totalbet – darmowy zakład 10 PLN za rejestrację

1.1kviews

Za rejestrację u legalnego bukmachera Totalbet, gracze mogą zgarnąć darmowy zakład o wartości 10 PLN. Promocja jest oferowana jednorazowo i obowiązuje do odwołania. Jak z niej skorzystać? O tym poniżej.

totalbet freebet 10
Totalbet – darmowy zakład 10 PLN za rejestrację

Nowi gracze w Totabet mogą grać za darmo. Freebet przyznawany jest użytkownikom, którzy dokonają pełnej rejestracji na stronie bukmachera. Pełna rejestracja oznacza przesłanie dokumentu tożsamości i oczekiwanie na weryfikację przez pracownika.

Darmowy zakład można wykorzystać dzięki elektronicznemu kuponowi, który zostanie obstawiony ze środków freebetowych (a nie z salda głównego).

Totalbet rozdaje kupony graczom, którzy zalogują się do swoich kont stałych. Bonus jest oferowany jednorazowo i nie podlega wymianie, ani podziałowi.

Jakie kupony biorą udział w promocji w Totalbet?
???

Promocja obowiązuje na obstawianie kuponów SOLO lub AKO za stawkę jednorazową na poziomie 10 PLN.

Warunkiem koniecznym do zrealizowania freebetu, jest postawienie po kursie całkowitym co najmniej 2.00.

Warto pamiętać o tym, że do promocji za rejestrację nie kwalifikują się zakłady systemowe i z zastosowaniem mechanizmu cash-out.

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet w Totalbet aktywny jest przez 30 dni od momentu potwierdzenia rejestracji użytkownika przez wyznaczonego pracownika .

Totalbet to legalny bukmacher, który swoje funkcjonowanie opiera na zezwoleniu Ministerstwa Finansów, które zapewnia działalność zgodną z polskim prawem.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.