Bukmacherzy online

STS – najlepszy Polski bukmacher

1.1kviews

Polski rynek bukmacherski ma bardzo ciekawą ofertę jeśli chodzi o bukmacherów. Na ten moment możemy obstawiać zakłady u 16 legalnych bukmacherów. Jednakże według nas, powinniśmy wyłonić odpowiednią (czyli najlepszą) firmę bukmacherską na naszym, Polskim rynku. Według nas jest to oczywiście STS! A dlaczego? Tego dowiecie się już w naszym artykule!                           

STS – najlepszy Polski bukmacher

STS – co możemy o nim powiedzieć?

Przede wszystkim to – że siedziba firmy znajduje się w Katowicach (Śląskie). Co również jest ciekawe, STS zostało założone w roku 1997 – co czyni ją najstarszą, Polską firmą bukmacherską na naszym rynku (Fortuna się tutaj nie liczy, z racji tego że jest to firma pochodzenia Czeskiego). Oprócz tego, że jest to najstarsza, Polska firma bukmacherska – STS również posiada prawie pięćdziesiąt procent udziałów jeśli chodzi o Polski rynek bukmacherski. No ale czas przejść do zalet tego bukmachera – więc na pierwszy ogień – Witryna STS!

Witryna STS – wygoda i niezawodność

Strona internetowa STS jest świetnie zoptymalizowana pod kątem ergonomii oraz niezawodności. Wystarczy wejść na witrynę STS aby przekonać się, że ten bukmacher dba o swoich graczy. Najlepszym przykładem na to, jest czat, który znajduje się po prawej stronie witryny tego bukmachera. Z kolei na środku strony widnieje slajder z ciekawymi informacjami dotyczącymi bonusów ( w tym freebetów bukmacherskich) oraz kursów. Poniżej widnieje z kolei tabela z najpopularniejszymi zakładami na żywo oraz najlepszymi zakładami na dany dzień. Jeśli chodzi o naszą opinię – to witryna tego bukmachera została przygotowana starannie oraz z dbałością o szczegóły.

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka i obstawianie bez podatku w Betfan

Aplikacja mobilna STS – świetny wybór

STS sporo zainwestowała w stworzenie funkcjonalnej aplikacji dla swoich graczy. Ta aplikacja posiada również możliwość oglądania transmisji na żywo z poziomu aplikacji.

Dzięki aplikacji mobilnej STS będziemy w stanie postawić dowolny zakład z oferty bukmachera, na przykład zakłady live i ,,prematch”. Ciekawym wyborem w funkcjonalności aplikacji jest czat, który pozwoli nam dyskutować z innymi graczami, a dzięki opcji „Livescore” będziemy mogli sprawdzać statystyki oraz wyniki meczów na żywo. Płatności możemy dokonać  przez PayU bądź Skrilla , a wypłaty za pomocą usługi STSpay. Dzięki opcji „cash-out” będziemy mogli wypłacić środki jeszcze przed zakończeniem meczu. Ogólnie aplikacja jest bardzo wygodna dla użytkowników (sami z niej korzystaliśmy) dlatego też ciężko nie dać jej 10 punktów w skali do 10.

A co gracze uważają o STS?

Wystarczy spojrzeć na różnorakie rankingi bukmacherów w tym roku – STS w większości w nich dostaje oceny rzędu 10/10 lub 9/10 – bijąc się jednocześnie o pierwsze miejsce z legalnym bukmacherem Fortuna. Jednakże dla nas jest to lepsze, że topowe miejsce jest tak często zmieniane – ponieważ wtedy bukmacherzy starają się prześcignąć nawzajem w oferowaniu jak najlepszych bonusów bukmacherskich.

Podsumowując – czy STS to najlepszy Polski bukmacher?

Według naszej opinii – jednogłośnie tak. STS dba o swoich graczy, oferuje naprawdę świetne promocje oraz daje różnorodne możliwości na obstawianie zakładów sportowych i nie tylko – wystarczy spojrzeć na ofertę zakładów specjalnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?