Bukmacherzy online

Profesjonalne typy bukmacherskie za darmo

1.9kviews

Profesjonalne typy bukmacherskie, które będą gwarantowały wysokie wygrane w zakładach wzajemnych, od zawsze znajdują się w sferze zainteresowania wszystkich graczy zajmujących się bukmacherstwem. To chyba wiedzą wszystko. Każdy w trakcie swojej przygody związane z graniem u bukmacherów z pewnością zastanawiał się w jaki sposób znajdywać pewniaki, które gwarantowałyby stuprocentowy zysk. Czy istnieją takie miejsca? Jeśli tak, to jak ich szukać?

Gdzie szukać wysokich typów bukmacherskich?

Internet to miejsce, w którym można znaleźć szereg wartościowych informacji odnośnie obstawiania zakładów bukmacherskich. Jest to związane z tym, że stron, które opisują wiele typów bukmacherskich jest cała masa i to w każdym języku. Niestety, żadna z nich nie jest w stanie zagwarantować osobom obstawiającym, że ich propozycje będą w 100% zgodne z prawdą. Nie warto wierzyć stronom, które naciągają graczy na kupowanie „pewniaków”, ponieważ jest to zwykle oszustwo i ich typy bukmacherskie są zafałszowane.

Dlaczego nie ma 100% pewności, że pewniaki zaprezentowane w internecie na wielu stronach sprawdzą się? Ponieważ ostateczny wynik sportowy zależy od wielu zmiennych – niektóre z nich mogą dopiero mieć miejsce już po rozpoczęciu meczu. Nie da się ich przewidzieć z zegarmistrzowską precyzją. Wskutek tego na przykład podczas starcia dwóch zespołów może dojść do wielu wydarzeń, o których osoby opisujące „pewniaki” nie mogą mieć pojęcia.

„Korzystam z darmowych typów ze strony betonline.net.pl i typydnia.net.pl. Tam skuteczność jest na poziomie 70%. Analizy bukmacherskie piszą znani typerzy, którzy od lat obstawiają piłkę nożna, tenis, siatkówkę czy też e-sport.” – opinia z forum typydnia.pl

Mowa tutaj o wydarzeniach takich jak czerwone kartki, błędy sędziów, kontuzje oraz błędy bramkarzy. Lista nieprzewidzianych wydarzeń jest naprawdę długa. Jako przykład można tutaj podać finał piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wówczas rozgrywał się mecz między Liverpoolem a Realem Madryt – w trakcie tego meczu golkiper The Reds, Loris Karius popełnił szereg pomyłek, przez co angielska drużyna poniosła sromotną porażkę. 

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak szukać pewnych typów bukmacherskich?

Nie jest możliwe typowanie meczów ze stuprocentową pewnością w długiej perspektywie, jednak są miejsca, w których można znaleźć typy, które zagwarantują nam zwycięstwo bez względu na wynik sportowej rywalizacji. Chodzi tutaj oczywiście o strony internetowe bukmacherów jak STS czy Betclic.

„Na stronach bukmacherów również można znaleźć ciekawe typy, STS ma swój czat na którym gracze dzielą się swoimi typami za darmo.”

Właściciele zakładów bukmacherskich w STS lub Etoto nie podają na swoich stronach oczywiście gotowych typów, które należy obstawiać. Pojawiają się tam jedynie kupony innych graczy. Możliwe jest jednak wyłapanie w ofercie bukmacherów tzw. surebetów – dzięki nim przed rozpoczęciem danej rozgrywki wiemy, że dostaniemy gotówkę na swoje konto.

Jak to możliwe? Wszystko opiera się tutaj na matematyce i różnicach kursowych między typami. Najczęściej są to typy dwudrogowe, zatem w standardowej opcji mamy 50% szans na zwycięstwo. O tym, ile potem wygramy, decyduje stawka, na którą się zdecydowaliśmy. Funkcjonuje to na niezwykle prostych zasadach. Wraz z wysokością kursu rośnie również nasz późniejszy zarobek.

W takim przypadku nie ryzykujemy, że stracimy swoje pieniądze. I ten fakt jest właśnie najbardziej interesujący w tym wszystkim. Takie zakłady niestety nie pojawiają się w sposób regularny u wszystkich bukmacherów (z wiadomych względów). Warto jednak czuwać i obserwować poszczególne witryny internetowe firm bukmacherskich.

Surebety – sposób na duży zysk 

Surebety to potoczna nazwa dla zakładów, w których można wygrać określoną sumę pieniędzy bez względu na to, czy wygramy, czy też nie. Jest to bukmacherska sztuczka, która polega na tym, że oferty kursowe są zróżnicowane na jedno zdarzenie. Dzięki temu gracze mają stuprocentową pewność, że nie stracą zainwestowanych pieniędzy.

Surebety cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. I nic dziwnego – jest to prosty sposób na zarobienie relatywnie dużej ilości pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych firm bukmacherskich – na ich stronach internetowych znajdują się zawsze najświeższe informacje odnośnie oferowanych kursów.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.