Bonusy bukmacherskieBukmacherzy online

Premia dla nowych graczy od Totalbet – 5 freebetów na start

820views

Na nowych graczy w Totalbet czeka wyjątkowa oferta specjalna. Premia w postaci 5 freebetów na start to coś, czego może pozazdrościć konkurencja. Jak odebrać bonus? O tym w dalszej części wpisu.

Premia dla nowych graczy od Totalbet - 5 freebetów na start
Premia dla nowych graczy od Totalbet – 5 freebetów na start

40 PLN w postaci freebetów dla nowych graczy, to nagroda za dołączenie do społeczności legalnego bukmachera www.Totalbet.pl. Premię zgarną gracze, którzy założą konta stałe w 1 stycznia 2020 roku i spełnią kilka banalnych warunków.

Uzyskanie pierwszego freebetu o wartości 20 PLN, uzależnione jest od założenia konta stałego i dokonaniu weryfikacji profilu. Drugi freebet o wartości 5 PLN otrzymają gracze za wyrażenie zgody na przesłanie ofert handlowych. Trzeci, czwarty i piąty freebet (każdy po 5 PLN), uzyskają typerzy za: dokonanie pierwszego depozytu, zagranie pierwszego kuponu na sporty wirtualne, oraz obstawienie pierwszego kuponu z konta głównego.

40 PLN freebetu w Totalbet – zasady

Pełen pakiet premiowy, czyli 40 PLN na start, otrzymają użytkownicy, którzy spełnili wszystkie powyższe warunki. Oferta skierowana jest do typerów, którzy dołączyli do społeczności Totalbet po 1 stycznia 2020 roku.

Środki są przyznawane na konto bonusowe pod warunkiem rozstrzygnięcia zakładu freebetowego jako wygranego. Organizator nie wymaga

Darmowy bonus betfan online
Nowy bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Freebet za założenie konta w Totalbet – podsumowanie

Wszystkie 5 freebetów wpływa na konto gracza, który:

  • zarejestruje stałe konto w serwisie www.Totalbet.pl
  • kliknie dostępne zgody marketingowe
  • przejdzie pełną weryfikację konta użytkownika (już teraz gracz otrzyma freebet 20 PLN i freebet 5 PLN)
  • dokonaja pierwszego depozytu, pierwszego zakładu z salda głównego i pierwszego zakładu na sporty wirtualne (trzy freebety po 5 PLN)

Gracz może znaleźć freebety w zakładce Moje Konto – Freebety. Wystarczy, że kliknie jeden z nich, zaznaczy odpowiednią ikonkę i zagra kwalifikujący się kupon:

  • solo
  • ako
  • z kursem łącznym co najmniej 2,00

a w razie wygranej, otrzyma nagrodę bez obowiązkowego obrotu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.