Bonusy bukmacherskie

Premia dla fanów Królewskich

897views

Jeżeli interesujesz się piłką nożną i los Królewskich nie jest Ci obojętny, zapoznaj się z najnowszą promocją, jaką Forbet przygotował dla swoich graczy. 

Osoby, które dobrze wytypują zdarzenia w meczu Kashima – Real Madryt, będą mogły cieszyć się wyjątkowymi bonusami. Żeby otrzymać premię, należy spełnić kilka warunków. 

Jeżeli w spotkaniu Królewskich Benzema zdobędzie co najmniej dwie bramki, na konto gracza wpłynie 30 PLN bonusu. W sytuacji gdy Ramos dostanie czerwoną kartkę, na profil użytkownika zostanie przelana premia 30 PLN. Jeśli Marcelo zdobędzie asystę w meczu przeciwko Kashima, bonus 30 PLN zasili konto typera. 

By skorzystać z bonusu, należy w dniu 19.12 do godziny 17:30 zawrzeć kupon o wartości 59 PLN (rozliczenie kuponów musi zakończyć się przed północą). Minimalna ilość zdarzeń na zakładzie wynosi 3 i każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1.3.

Do promocji nie zaliczają się kupony obstawione ze środków bonusowych, zakłady systemowe, draw no bet, oraz kupony typu drużyna gospodarza/drużyna gości wygra. 


 Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.