Bonusy bukmacherskie

Premia 200% od pierwszej wpłaty w Etoto

831views

Premia od pierwszego depozytu to najlepsze, co może spotkać nowych graczy po założeniu konta u legalnego bukmachera. Etoto oferuje nawet 200 złotych bonusu na start!

Bonus powitalny w etoto

Gracze, którzy założą konto w Etoto i dokonają pierwszego depozytu, otrzymają od organizatora premię w postaci 200% debiutanckiej wpłaty. Maksymalna suma nagród to 200 złotych na jednego użytkownika.

Jak działa promocja w Etoto?

  • 30 złotych -> 90 złotych – za wpłacone 30 złotych, gracz otrzymuje nagrodę w postaci 60 złotych, co ostatecznie daje 90 złotych na obstawianie
  • 50 złotych -> 150 złotych – za przekazanie na konto bukmacherskie 50 złotych, użytkownik zdobywa 100 złotych premii, czyli w końcowym rozrachunku dysponuje 150 złotymi
  • 100 złotych -> 300 złotych – wpłacenie 100 złotych to najlepszy sposób na dodatkową kasę, bo 200 złotych premii (maksymalna suma nagrody) i 100 złotych depozytu oznacza 300 złotych na grę

Jak obrócić bonusem w Etoto?

Warunkiem korzystania ze środków bonusowych, jest obrócenie nimi czterokrotnie po kursie pojedynczych zdarzeń co najmniej 2,20 i wielokrotnych 2,20 (gdzie każde zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1,50).

Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że gra bukmacherska jest zgodna z prawem tylko wówczas, gdy pośrednik posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów. Dokument tego rodzaju jest własnością Etoto, więc bezpieczeństwo gracza w tym przypadku nie jest w żaden sposób zagrożone.

W promocji Etoto mogą wziąć udział osoby, które zarejestrowały konto po 1 sierpnia 2019 roku! Chętni na grę, którzy nie posiadają jeszcze konta, mogą w każdej chwili je założyć na oficjalnej stronie Etoto


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.