Poradnik bukmachera

Porady od eksperta zakładów bukmacherskich – jak zacząć lepiej obstawiać zakłady?

918views

Obstawianie zakładów bukmacherskich z sukcesem to nierzadko spory problem, jeśli chodzi o nowych graczy zakładów online. W końcu wiedza, doświadczenie, oraz wiele innych czynników się tu liczy najbardziej, dlatego też dziś przedstawimy ci sposoby na to, jak lepiej obstawiać zakłady u bukmachera!

Porady od eksperta zakładów bukmacherskich – jak zacząć lepiej obstawiać zakłady?

W bukmacherce jedyną łatwą rzeczą jest wydawanie pieniędzy

To, że wystarczy przewidzieć wynik w odpowiedni sposób – to tak naprawdę łatwiej powiedziane, niż to da się zrobić. Niestety nie jest to łatwe, bo tak, jednym z głównych celów zakładów sportowych jest prawidłowe przewidywanie, ale to nie wszystko. Tak, jeśli ktoś potrafi dokładnie i rzetelnie przewidzieć wynik zakładów sportowych, będzie mógł zarobić dużo pieniędzy – teoretycznie tak, ale z drugiej strony w spocie może się zdarzyć dosłownie wszystko.

Niestety jednak, jeśli chcesz być jedną z osób, które z powodzeniem obstawiają zakłady bukmacherskie, musisz nie tylko dokonywać trafnych prognoz, ale także określić, kiedy buk gdzie popełnił błąd. Ponadto musisz zrozumieć, jak właściwie zarządzać funduszami i skutecznie przeprowadzać wszystkie niezbędne badania i analizy. Krótko mówiąc, wymagania dotyczące udanych zakładów sportowych wykraczają daleko poza wszechstronną wiedzę sportową.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Graj na niszowych dyscyplinach

Jeśli dopiero zaczynasz grać, I nie masz swojej ulubionej dyscypliny sportowej, to najlepiej będzie, jeśli zaczniesz obstawiać na sporty niszowe. Często bukmacherzy nie biorą ich pod uwagę, co sprawia, że łatwo jest wygrać duże pieniądze bez konieczności inwestowania w to nic specjalnego. Na przykład niektórzy gracze radzą sobie lepiej niż inni na swoich ulubionych sportach, a buk zwykle o tym nie wie. Pamiętaj, że bukmacherzy koncentrują się głównie na najpopularniejszych sportach. Dlatego też obstawianie niszowych sportów może to być dla Ciebie dobra okazja do zarobienia dużych pieniędzy dzięki szybkim i łatwo przewidywalnym zakładom.

Nie stawiaj na twoją ulubioną drużynę

Wydaje się to dziwne – w końcu wiesz prawie wszystko o swojej ulubionej drużynie – ale to pomyłka. Jest to związane z Twoją sympatią do danego zespołu, więc w takim przypadku możesz być zbyt skłonny do zespołu, który lubisz i świadomie (lub nieświadomie) pominiesz pewne kwestie związane z tym, że ta drużyna może przegrać. Dlatego też postaraj się nie obstawiać spotkań swoich ulubionych drużyn – no chyba że zdajesz sobie z tego sprawę, że wtedy porażka jest prawie pewna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Porównywarki kursów

Porównywanie kursów i wybieranie najwyższych kursów jest szczególnie ważne dla graczy uczestniczących w zakładach sportowych. Jeśli w tej samej grze wygramy więcej wygranych przy różnych prędkościach, warto założyć konto u innego bukmachera. Dla porównania warto skorzystać z porównania kursów bukmachera. Wkrótce zobaczysz najbardziej dochodowe miejsca w grze i gdzie wygrasz najwięcej pieniędzy. Jeśli będziesz ostrożny w grze, będziesz miał kolejną przewagę. I jeszcze jedno – jeśli nie możesz pozbyć się nawyku kibicowania swojej ulubionej drużynie, to zrezygnuj z tych zakładów, ponieważ nierzadko takie zakłady rywalizują tylko z tobą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?