Poradnik bukmachera

Porady bukmacherskie na e-sport

894views

E-sport to ostatnio bardzo popularna dyscyplina do obstawiania online. Z racji aktualnej kwarantanny, wiele nowych osób zaczyna obstawiać gry online, jednakże jak to robić poprawnie? Tego dowiecie się już dziś!

Porady bukmacherskie na e-sport

Zanim zaczniesz obstawiać

Pamiętaj przede wszystkim o tym, że obstawianie e-sportu nie jest łatwym zadaniem. Najpopularniejszą do obstawiania grą jest aktualnie naturalnie Counter strike : Global Offensive, która przed ekranami gromadzi ogromną liczbę osób. Popularność tej gry jest proporcjonalna do możliwości zarobienia na zakładach e-sportowych. Nieodzownym elementem obstawiania są również zakłady na najpopularniejsze spotkania czy turnieje e-sportowe.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Tytuły, które możesz obstawiać

Jednym z najbardziej popularnych tytułów na świecie jest aktualnie Fortnite, bądź też League Of Legends. Jest to gra z kategorii battle royale, najmłodszej aktualnie kategorii popularnych gier, które zawitały na e-sportowe areny. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z obstawianiem e-sportu warto przejrzeć bukmacherskie bonusy na start. Należy też sprawdzić, który bukmacher ma najlepszą ofertę na e-sport i przeanalizować ofertę zakładów. Dobrym pomysłem jest otwarcie kilku kont u różnych bukmacherów i przetestowanie, który z nich nam najbardziej odpowiada. W ten sposób uda nam się także zgarnąć bonusy za rejestrację, które później będziemy mogli wykorzystać w naszych typach e-sportowych.

Zarobki na e-sporcie?

Rynek e-sportowy to w dzisiejszych czasach ogromny biznes. Na grach możemy zarabiać spore pieniądze, a dodatkowo na wiele różnych sposobów. Możemy na przykład handlować zdobytymi przez nas skinami i innymi przedmiotami, albo próbować naszych sił w profesjonalnych turniejach e-sportowych i rożnego rodzaju imprezach, w których naprawdę można zdobyć spore sumy.

Jak wygląda obstawianie e-sportu?

 Jeśli kiedykolwiek obstawiałeś wcześniej zakłady bukmacherskie, to znasz już większość potrzebnych ci informacji, dlatego iż obstawianie e-sportu w niczym nie różni się od typowania zakładów w tradycyjnych sportach. Chociaż jeśli na przykład jeszcze tego nie zrobiłeś, to posiadanie kont u kilku bukmacherów to bardzo dobry pomysł ze względu na wahania kursów na zakładach bukmacherskich i tym jak wiele można na nich zyskać lub stracić. Do wyboru mamy zakłady z pojedynczym zdarzeniem na kuponie lub akumulowane, w którym obstawiamy kilka meczy na jednym ,,bilecie bukmacherskim”. Druga opcja jest dużo bardziej ryzykowna, ale także i o wiele bardziej dochodowa od zakładów solo.

Gdzie możemy obstawiać e-sport?

Pierwszą I zarazem najłatwiejszą opcją jest oczywiście internet. Bukmacherzy internetowi tacy jak Fortuna bądź STS oferują świetne kursy na najnowsze mecze oraz turnieje profesjonalnej ligi e-sportowej. Co ciekawe do pewnego okresu czasu, legalny bukmacher ETOTO nie proponował żadnych zakładów bukmacherskich na e-sport, ale z czasem przekonał się do tego rynku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?