Bukmacherzy online

Porady bukmacherskie – czyli co każdy powinien wiedzieć o zakładach online

854views

To zrozumiałe, że ciężko jest dowiedzieć się czegokolwiek interesującego, jeśli chodzi o informacje, jakie można znaleźć na temat zakładów bukmacherskich. Co więc powinieneś wiedzieć o zakładach, jeśli chcesz zacząć wygrywać? O tym I więcej, już za chwilę!

Porady bukmacherskie – czyli co każdy powinien wiedzieć o zakładach online

Wiedza na temat zakładów

Przede wszystkim – postaraj się zadbać o to, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat zakładów – czyli o tym mniej więcej, jak wypracować własny styl obstawiania, bądź też na tym, aby dowiedzieć się czegoś więcej o drużynach bądź zawodnikach na których chcemy obstawiać. Oprócz tego, warto jest również zarejestrować się na renomowanych forach bukmacherskich, które pomogą ci znaleźć nowe znajomości, które mogą pokazać ci nowe perspektywy na obstawianie.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Zakłady pojedyncze

Zakłady ,,solo” to najlepszy przyjaciel gracza zakładów bukmacherskich, ponieważ na pojedyncze zdarzenie jest właśnie największa szansa na to, aby wygrać. Nie da się ukryć, że jeśli dodasz kolejny zakład, to twoje szanse na wygraną automatycznie spadają. Dlatego też warto jest typować tylko zakłady pojedyncze, ponieważ w zakładach dwudrogowych (czyli o takim rozstrzygnięciu, że są dwie możliwości – na przykład ,,tak” I ,,nie”) to szanse na twoją wygraną wzrastają do 50%. Pamiętaj tylko o tym, aby nie typować zakładów na wyjątkowo niskich kursach, ponieważ przez to bardzo ciężko będzie ci się odbić nawet na twoich najlepszych zakładach. Ale dlaczego tak się dzieje?

Jak nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o pieniądze

Bardzo wiele poradników bukmacherskich bądź samych bukmacherów omija temat podatków I marż, jakie są narzucane na twoje zakłady. Przede wszystkim, musisz wziąć pod uwagę to, że od każdego zakładu jesteś zobowiązany odprowadzić podatek rzędu 12% do skarbu państwa. No niestety, ale tak wygląda życie w Polsce, a legalni bukmacherzy wcale ci tego nie ułatwiają, bo co prawda zapłacą ten podatek za ciebie, ale z twojej wygranej, dokładając przy okazji swoją marżę – bo w końcu bukmacher na zakładzie musi również zarobić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tematy związane z zakładami

Pierwszy temat, jaki warto jest wziąć pod uwagę to to, że trzeba przede wszystkim rozgraniczyć, ile chcesz na zakłady wygrać, jeśli zdecydujesz się zacząć obstawiać. W końcu czasami może się to otrzeć nawet o uzależnienie, jeśli będziesz się non-stop ,,odgrywał”. To nie jest zdrowe, z racji tego że ciężko będzie ci później wyjść z długów. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest załatwić sobie kwotę tych 100zł na miesiąc, I nigdy nie przekraczać jej w ciągu danego miesiąca. Czyli po prostu jeśli wszystko przepuścisz, to musisz czekać do następnego miesiąca, aby znowu postawić zakład. W ten sposób uregulujesz sobie życie na tyle, że nie będziesz w razie czego sięgał głębiej I głębiej do kieszeni, co sprawi, że nie wpadniesz w długi, I nie narazisz domowego budżetu na straty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?