Poradnik bukmachera

Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich

761views

Gra na zakładach bukmacherskich dla nowych typerów może być niezbyt przyjemnym przedsięwzięciem, z racji tego że wygrywanie z bukmacherem nie jest takie łatwe, jak to się wydaje. Owszem, szanse na wygrane są, jednakże trzeba wziąć pod uwagę to, aby zarabiać na zakładach bukmacherskich, musimy się trochę natrudzić.

Poradnik dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich

Zarejestruj konto u kilku bukmacherów

Rejestracja u więcej niż jednego bukmachera to dobry sposób aby otrzymać więcej promocji bukmacherskich na start, jeśli chodzi o wybór, to aktualnie na Polskim rynku jest ich szesnastu, ale zarejestrowanie się u trzech najlepszych powinno wystarczyć. To zapewni nam kilkukrotnie więcej bonusów do typowania wyników na start, poza tym będziemy mieli do wyboru różne dyscypliny sportowe, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawianie na przykład od piłki nożnej, to nawet jeżeli za pierwszym razem nam się nie uda ,,ugrać” ten promocyjny kupon, to będziemy mogli spróbować ponownie.

Na start – tylko jedna dziedzina sportu

Jak obstawiać aby wygrać w zakładach bukmacherskich? Na to jest kilka sposobów, przy typowaniu wyników (szczególnie na początku) skakanie z kwiatka na kwiatek nie jest cnotą, z racji tego że taki styl typowania nie pomoże nam przy obstawianiu, dlatego też wyspecjalizowanie się w jednej dyscyplinie sportowej jest wskazane dla nowych typerów. Chodzi tu mniej więcej o to, aby nie rozpraszać się typowaniem jednego sportu po drugim, tylko zdobycie doświadczenia w jednym, ponieważ to może jedynie przynieść nam odpowiednie wyniki, jeśli chcemy oczywiście wygrywać pieniądze na zakładach bukmacherskich. Naturalnie jeśli mamy już tyle doświadczenia w jednej kategorii sportowej, że bez problemów wygrywamy nasz każdy typ – to najlepiej wtedy jest zacząć rozwijać się w innej kategorii sportowej.

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka i obstawianie bez podatku w Betfan

Obstaw kilka ,,pewnych” typów na początek

Obstawiając pewne typy zdobędziemy nasze pierwsze ,,wygrane”, jednakże miejmy cały czas na uwadze to, że nasze nagrody pieniężnie nie będą zbyt wysokie. Najlepiej jest obstawić takie zakłady tylko raz czy dwa, aby mniej więcej obeznać się z systemem typowania zakładów bukmacherskich.

Wrzuć na luz

Zachowanie wewnętrznego spokoju podczas typowania powinno być dla nas priorytetem, z racji tego że ,,spokój ducha” to cecha która może dosłownie przydać się nam w każdym aspekcie życia. Niektórzy ludzie mają naturalny dar, żeby nie przejmować się niczym i po prostu na chłodno podchodzą do każdej sytuacji ,jaka tylko się pojawi w ich życiu. Przy bukmacherce jest to ogromny atut, ponieważ umożliwia to takiej osobie skupienie się na wyłącznie najważniejszych kwestiach, nie zważając na stres bądź po prostu presję.

Dlatego też, umiejętność zachowania zimnej krwi do samego końca naszego zakładu jest kluczowa w typowaniu wyników w bukmacherce. Oczywiście nikogo nie odrzucamy od myśli typowania wyników u bukmachera, jeśli jednak jesteś nerwusem a chcesz spróbować sportowych emocji przy obstawianiu zakładów bukmacherskich, proszę bardzo, ale żeby nie było że nie ostrzegaliśmy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?