Poradnik bukmachera

Poradnik bukmacherski – dla początkujących typerów

1.3kviews

Praktycznie każdy blog bukmacherski musi posiadać coś, co pomoże początkującym graczom stanąć po raz pierwszy w szranki z bukmacherem i dodatkowo coś jeszcze wygrać. Dlatego też my przygotowaliśmy dla was ten poradnik bukmacherski, który pomoże wam – początkującym graczom zarobić na zakładach bukmacherskich!

Poradnik bukmacherski – dla początkujących typerów

Wiedza to potęga

Bez odpowiedniej wiedzy nie zostaniemy dobrym graczem zakładów bukmacherskich. W przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich – wiedza o sporcie który obstawiamy jest naprawdę przydatna. Choćby do tego aby odrzucić niepewne rozstrzygnięcia. Dobry typ jest jak dobre danie, staramy się je przygotować jak najlepiej, jednakże nie zawsze nam to wychodzi. Puchary są takim przykładem, kiedy wiele osób obstawia tak zwane ,,pewne typy bukmacherskie” – zupełnie lekceważąc sytuację danej drużyny. Pamiętajmy, że puchary dla słabszych drużyn to ogromny zastrzyk gotówki, silniejsze zaś grają trzecim składem, jeśli jest inaczej to musimy o tym wiedzieć. No ale dość o tym niezbyt ,,sukcesywnym” dla nas sporcie, czyli piłce nożnej, trzeba tu sobie trochę opowiedzieć o wiedzy. Najlepszy sposób na jej zdobycie, to albo oglądanie spotkań a następnie analizowanie ich, lub też zasięgnięcie porad na forach bukmacherskich. Przez to będziemy w stanie ,,skomponować” własny styl obstawiania, dzięki czemu nasze typy w przyszłości na pewno będą bardziej udane. Oczywiście jeśli dalej będziemy chcieli obstawiać zakłady bukmacherskie.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Legalny bukmacher

Wybór legalnego bukmachera, który musi posiadać licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi – powinien być dla ciebie kluczowy. Dlaczego? Zapytacie. Otóż gdybyśmy wybrali nielegalnego bukmachera zamiast właśnie licencjonowanego i obstawiali u niego, możemy w przyszłości się obudzić słysząc : ,,otwierać policja” – a wraz z nią jest fiskus, który mówi nam, że byliśmy ,,niegrzeczni” – i czas wreszcie oddać stosowny podatek od tego, co zarobiliśmy na zakładach bukmacherskich, bez wiedzy fiskusa.

A czy to jest dla ciebie?

Ocena, czy obstawienie danego sportu jest dla kogoś – nie należy do najłatwiejszych, z racji tego że każdy jest inny. Niektórzy mają lepsze predyspozycje do obstawiania tego lub innego sportu, ale my w tym artykule nie będziemy się na tym skupiać, ponieważ wiele zależy tak naprawdę od was. Istnieje mnóstwo przypadków, gdzie ktoś – mimo że się do tego nie nadawał, to i tak mu się udało. Wystarczy spojrzeć na takich ludzi jak Sylvester Stallone czy też Arnold Schwarzenegger. Dlatego też, żółtodziobie, na jeden moment zostaniemy twoimi ,,coachami” – nie poddawaj się, staraj się, rozwijaj, dąż do swojego celu – a go osiągniesz.

Nie jesteś przekonany do obstawiania? To załóż konto tymczasowe!

Jeżeli nie do końca podoba ci się pomysł założenia stałego konta bukmacherskiego, to lepiej będzie jeśli założysz bukmacherskie konto tymczasowe. Gdy do gry wchodzą pieniądze, to musimy pamiętać o tym, że nikt nikomu nie będzie dawał tutaj ,,forów”. Dlatego jeśli też planujesz obstawiać okazyjnie – pomyśl o założeniu konta tymczasowego! W ten sposób jeśli gra ci się nie spodoba – to nie będziesz musiał nic robić, tylko po prostu zrezygnujesz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?