Poradnik bukmachera

Poradnik bukmacherski dla początkujących graczy 2021

760views

Nie da się ukryć, że w przypadku zakładów bukmacherskich, ciężko jest dojść do ładu i składu ze wszystkim, skoro mamy coraz więcej zmian zarówno w prawie, jak i w ofercie bukmacherów. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto jest wiedzieć, jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie!

Poradnik bukmacherski dla początkujących graczy 2021

Gdzie szukać informacji do twojej analizy bukmacherskiej?

Wiadomości z for bukmacherskich to zwykle źródło wiarygodnych informacji. Dlatego też postaraj się zawsze mieć odpowiednie źródła – najlepiej będzie, jeśli zarejestrujesz się na kilku forach i będziesz porównywał otrzymane informacje. Pamiętaj, aby rozbić wszystkie aspekty na główne czynniki. Jest jeszcze lepiej, jeśli zwracamy uwagę na to, co internauci publikują na blogach (bezpłatnych lub płatnych) i forach: pamiętaj, że każdy może publikować swoje wrażenia z perspektywy fana lub publikować fałszywe wiadomości, dlatego też weryfikacja prawdziwości danych informacji to lwia część każdej, dobrej analizy bukmacherskiej.

Oczywiście w Internecie jest kilka serwisów oferujących typy bukmacherskie, na których możemy spotkać wielu utalentowanych graczy. Jednak największą wadą tych stron jest to, że zwykle te typy teoretycznie podają prawdziwe informacje – ale z drugiej strony trzeba się liczyć z tym, że nie jest to w pełni profesjonalna, oraz dobrze przygotowana analiza, z racji tego, że przecież trzeba wziąć pod uwagę to, że ciężko jest dokładnie przewidzieć, jak zakłady bukmacherskie pójdą.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Skuteczne obstawianie zakładów

Gracze z doświadczeniem, którzy stawiają u bukmacherów, wiedzą jak obstawiać zakłady bukmacherskie, ale mimo wszystko nadal starają się ulepszać swoje sposoby gry. Wracając jednak do tematu obstawiania zakładów z perspektywy początkującego – na pierwszy rzut oka wydaje się to łatwe. Znajdujemy odpowiednią grę, obstawiamy, oraz jeśli nam się uda – to wygrywamy. Oczywiście w tym momencie jest radość – gramy ponownie … i klops.

Później jest tylko rozczarowanie, ponieważ nie tylko straciliśmy pieniądze, ale także straciliśmy wiarę w nasze umiejętności. Wątpiliśmy w to i nie mogliśmy odzyskać kolejne pewności – to nazywane jest przez doświadczonych graczy grą emocjonalną – i należy tego unikać. Dlatego też jeśli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie na dłuższą metę, to musisz być przygotowany na to, aby oprzeć się swoim uczuciom, oraz chęci grania ponownie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustal budżet przed grą

Niestety, jeśli chcesz wygrywać, musisz nauczyć się wstrzemięźliwości – co oznacza mniej więcej tyle, że musisz zacząć oszczędzać, oraz przeznaczać jedynie fragment swojej wypłaty na zakłady bukmacherskie – w innym wypadku możesz zbankrutować, bądź też zaciągnąć długi, które bardzo ciężko będzie ci spłacić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?