Bonusy bukmacherskie

Pakiet Pudziana dla nowych graczy – nawet 3000 PLN premii w Betfan

798views

BetFan nie ustaje z oferowaniem świetnych promocji powitalnych. Aktualnie na stronie bukmachera można znaleźć Pakiet Pudziana, czyli promocję dla nowych graczy, w której do zdobycia jest nawet 3000 PLN ekstra.

Pakiet Pudziana dla nowych graczy - nawet 3000 PLN premii w Betfan
Pakiet Pudziana dla nowych graczy – nawet 3000 PLN premii w Betfan

Promocje i bonusy od bukmachera Betfan

Mało kto wie, że rejestracja konta u bukmachera wiąże się z najlepszymi bonusami z oferty. Nie tylko wierni typerzy mogą liczyć na premie. Ci nowi, całkowicie bez doświadczenia, również mają szansę na ekstra kasę.

W promocji Pakiet Pudziana, potencjalny bonus może wynieść aż 3000 PLN. Skorzystają z niego nowi, którzy dokonają trzech pierwszych depozytów i spełnią kilka poniższych warunków.

Podczas przenoszenia pieniędzy z konta bonusowego na saldo główne, organizator promocji, czyli legalny bukmacher Betfan, zastosuje wobec wygranej mnożnik x10. Dzięki niemu użytkownik będzie mógł ostatecznie zdobyć nawet 3000 PLN.

Pakiet Pudziana – jak obstawiać?

Z pakietu Pudziana skorzysta gracz, który dokona rejestracji na stronie www.Betfan.pl w czasie obowiązywania promocji. Zdobycie nagrody uzależnione jest od dokonania trzech pierwszych depozytów za kwotę co najmniej 20 PLN każdy. Kolejnym krokiem jest obstawienie kuponu po kursie co najmniej 2,00 i obrócenie otrzymanym bonusem zgodnie z poniższymi zasadami.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Premia od trzech pierwszych wpłat, wynosi:

  • 10% pierwszego depozytu (maksymalnie 100 PLN)
  • 10% drugiego depozytu (maksymalnie 100 PLN)
  • 10% trzeciego depozytu (maksymalnie 100 PLN)

Pakiet Pudziana dla nowych graczy – nawet 3000 PLN premii w Betfan to bonus skierowany tylko i wyłącznie do nowych graczy. Typerzy posiadający już konto na www.Betfan.pl, nie mogą wziąć udziału w zabawie.

Jak zdobyć maksymalną wygraną 3000 PLN w Betfan?

Zdobycie premii maksymalnej, czyli 3000 PLN, wcale nie jest takie trudne. Wystarczy na koncie bonusowym zgromadzić 300 PLN (z każdego depozytu zdobyć 100 PLN premii) i podczas przenoszenia środków, zastosować mnożnik x10.

Wykorzystanie środków bonusowych jako własnych jest możliwe dopiero po odpowiednim nimi zagraniu. By móc cieszyć się ze wszystkich przywilejów, należy obrócić pięciokrotnością bonusu po kursie zdarzenia co najmniej 1,45 i na zakładzie obstawić minimum 2 typy.

Obstawianie bez podatku od gier w Betfan

Bukmacher Betfan to obecnie jedyna firma bukmacherska, która na stałe oferuje swoim graczom obstawianie meczów bez podatku od gier. Taka forma stałej promocji jest dla graczy ogromną zaletą, gdyż wygrane są zwiększane nawet do 20%!

Polski bukmacher Betfan nie ugiął się pod presją finansową i mimo, że promocja obstawiania bez podatku działa już tak długo, wciąż jest organizowana w Betfan! Dlatego gracze powinni korzystać z tej promocji bo nie wiadomo jak długo jeszcze zakłady bukmacherskie Betfan będą wspierać tę formę bonusową.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.