Poradnik bukmachera

Obstawianie typów sportowych w internecie – poradnik 2021

742views

Wielu graczy stara się wykorzystywać typy sportowe do tego, aby lepiej móc obstawiać zakłady bukmacherskie. Jednakże czy wygrywanie na typach sportowych jest takie łatwe? O tym dowiesz się już za chwilę!

Obstawianie typów sportowych w internecie – poradnik 2021

Jak wygrywać na typach sportowych?

Aby obstawiać typy i jednocześnie wygrywać pieniądze, będziemy potrzebować odpowiedniej wiedzy z wiarygodnych źródeł. Na szczęście w dobie dostępu do internetu nie jest to duży problem. Forum bukmacherskie jest jednym z dostępnych przykładów, ponieważ możemy tam znaleźć przewodnik po zakładach lub wiele innych przydatnych informacji. Lepiej jednak nie „pamiętać” wszystkiego, co tam znajdziemy, a jedynie korzystać z wiedzy, która jest z pewnością przydatna do samodzielnego przyswojenia sobie stylu typowania. Jeśli jednak chcemy wygrywać kolejne zakłady, warto skupić się tylko na jednym sporcie.

Zacznij odpowiednio planować swoje typy

Bez planu nic nie osiągniemy. Oczywiście nie planujemy planu na kilka najbliższych miesięcy, ponieważ wszyscy wiemy, że to się nie uda. Warto skorzystać z naszej wiedzy na temat dyscyplin w zakładach sportowych, podstawą zakładów jest zrozumienie zasad ustalania kursów przez legalnego bukmachera. Największą zaletą ostrożnego gracza jest to, że bierze się pod uwagę obliczenia prawdopodobieństwa. Najważniejsze jest skupienie się na danej kategorii sportowej, gdzie możemy określić, ile wydać na wpisywanie i jak obstawiać.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

A co jeśli chcesz korzystać z cudzych typów?

Oczywiście musisz pamiętać o tym, że korzystanie z cudzych typów zazwyczaj wiąże się z tym, że musisz zapłacić, bo większość darmowych typów bukmacherskich nie grzeszy dokładnością. Często możemy spotkać się z tym, że zdarzy się czasem jakiś dobry typ, ale z drugiej strony też należy pamiętać o tym, że pracownicy bukmacherów też potrafią wpisać w wyszukiwarkę ,,typy euro” i też sprawdzić, czy ten typ jest dobry, czy też nie.

Dlatego też jeśli chcesz korzystać z typów bukmacherskich, musisz być szybki, ponieważ inaczej bukmacher zmieni kursy na dane wydarzenie i zamiast dobrego i opłacalnego zakładu, nie będziesz miał nic. Z tego powodu też obstawianie cudzych typów bukmacherskich nie jest najlepszym pomysłem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co inni gracze sądzą o typach bukmacherskich?

Wystarczy wejść na dowolne, renomowane forum bukmacherskie, aby móc zasięgnąć opinii innych typerów. W większości przypadków będą one negatywne, ponieważ tak jak wcześniej wspominaliśmy – nie dostaniesz gwarancji na to, że za pomocą tego typu uda ci się wygrać, nawet jeśli zainwestujesz w to poważne pieniądze. Dodatkowo jeszcze gracze często wymieniają się własnymi typami, co tylko zwiększa szanse na to, że pracownik bukmachera znajdzie się na takim forum, przez co bukmacher będzie wiedział, gdzie popełnił błąd, co skłoni go do tego, aby zmienić dany kurs, przez co zakład stanie się po prostu nieopłacalny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?