Bonusy bukmacherskie

Nawet 3000 złotych bonusu na start w Betfan

826views

Bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom doskonałą promocję. Jej zasady są co prawda dość skomplikowane, lecz po bliższej analizie okazuje się, że to tylko pozory. 3000 złotych bonusu na start. Brzmi dobrze?

Zdobędą premię ci gracze, którzy założą darmowe konto bukmacherskie na stronie Betfan.pl. Dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 20 złotych jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w dalszej części akcji.

Co musi zrobić gracz, by uzyskać premię w Betfan?

Po wpłacie depozytu, obowiązkiem chcącego uzyskać bonus gracza, jest jednokrotny obrót po kursie minimum 2.00. Dalszym krokiem jest pięciokrotne obrócenie otrzymaną premią (10%) na co najmniej 3 zdarzenia po kursie AKO 2.00 i zwykłym 1.20.

Dopiero po takim obrocie, bukmacher Betfan powiększa dziesięciokrotnie wygraną gracza. Dzieje się to po przeniesieniu środków z salda promocyjnego na konto główne.

Bonus w Betfan
Bonus w Betfan

Innymi słowy, premię startową uzyskujemy:

  • wpłacając depozyt o wartości co najmniej 20 złotych
  • obracając nim po kursie minimum 2.00
  • otrzymując 10% premii od trzech pierwszych wpłat
  • pięciokrotnie obracając bonusem (co najmniej 3 zdarzenia po kursie 1.20 i AKO 2.00)
  • EFEKT? Dziesięciokrotne powiększenie wygranej w chwili przeniesienia środków z salda bonusowego na główne

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.