Poradnik bukmachera

Najlepsze porady dla tych, co chcą typować zakłady bukmacherskie online

817views

Cierpliwość to jedna z cnót, która tak naprawdę przyda się nam nie tylko na typach sportowych – ale i również w życiu codziennym. Bez tego jednakże, lepiej jest zapomnieć o obstawianiu zakładów sportowych, z racji tego że na początku będziemy prawdopodobnie wygrywać (bądź i przegrywać) – małe sumy, co może być frustrujące dla niecierpliwych ludzi – ponieważ, wiadomo że każdy chciałby wygrywać spore pieniądze. A żeby wygrywać pieniądze na typach sportowych, trzeba mieć coś jeszcze. Dlatego też dziś, przedstawiamy wam najlepsze porady dla tych, co chcą typować zakłady bukmacherskie online!

Najlepsze porady dla tych, co chcą typować zakłady bukmacherskie online

Wygrywanie u bukmachera jest tylko dla realistów

Niestety, najlepiej przejść przez te najgorsze rzeczy jak najszybciej – dlatego też musimy wam powiedzieć o tym, że zakłady bukmacherskie nie są dla osób, które lubią ,,bujać w obłokach” – dlaczego? To proste, ponieważ jeśli nie mamy wyjątkowo ogromnej wiedzy na temat danego sportu oraz ogromnego wkładu własnego – to nie wygramy sporych pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Naturalnie zaraz podniesie się rwetes – że istnieją również zakłady akumulowane – owszem, to prawda, jednakże lepiej jest mieć to z tyłu głowy, że wygrana na takiego typu zakładach – to jak wygrać w totolotka, z racji tego że szansa na zwycięstwo na takich zakładach jest śmiesznie mała. Dlatego też, pamiętaj o tym, żeby wszystko robić małymi krokami.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Graj zakłady ,,solo”

Zakłady pojedyncze to prawdopodobnie najlepszy sposób na to, aby ogrywać bukmachera z pieniędzy. Naturalnie, potencjalna wygrana będzie niższa niż w przypadku zakładów akumulowanych, jednakże szansa na same zwycięstwo jest o wiele wyższa, z racji tego że – w zależności od zakładu, jest to od 33% do 50%. Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich, którzy regularnie wygrywają z bukmacherem, preferują właśnie ten rodzaj zakładów, z racji tego, że o wiele łatwiej jest na nich wygrać niż na zakładach akumulowanych.

Wybierz legalnego bukmachera

Gra u nielegalnego bukmachera może nas sporo kosztować – mimo iż wydaje nam się że w internecie jesteśmy anonimowi. Oczywiście zapewne nie będzie to za dzień, za miesiąc, bądź nawet i za kwartał – ale któregoś dnia może zapukać do nas fiskus z eskortą oraz zażąda od nas zwrotu wygranych przez nas pieniędzy – z nawiązką. Dlatego też, najlepiej jest grać u legalnego bukmachera – z racji tego że po nowelizacji ustawy o grach losowych z 2017 roku opadł już kurz, i w tym roku możemy obstawiać już u 18 legalnych firm bukmacherskich – co sprawia że wybór nie jest mały.

Pamiętaj, że każdy kiedyś przegra na typach online

Sporym i dość częstym błędem typerów jest niechęć do przegrywania, polega mniej więcej na tym, że wolimy uniknąć potencjalnej wygranej niż mieć szansę na przegraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet wyszukane modele statystyczne mogą się czasem pomylić. Myślenie, że za wszelką cenę powinniśmy unikać przegranych jest jednym z błędnych przekonań, których na pewno powinniśmy unikać. Gracze mają do wyboru bardzo wielu bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?