Bukmacherzy online

Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce – gdzie warto aktualnie grać?

516views

W sumie to nie wiesz, gdzie warto zarejestrować się w pierwszej kolejności? Masz zaś takie właśnie plany na styczeń (ewentualnie na luty)? Przygotowaliśmy dla Ciebie zatem pomocną ściągawkę. Dzięki niej dowiesz się, które podmioty hazardowe warto wybrać…

Betfan

Na 100% w tym właśnie gronie jest Betfan. Czym wyróżnia się ta firma bukmacherska? Sporo wartościowych informacji na temat tego podmiotu hazardowego znajduje się np. tutaj https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. Okazuje się, że jest to legalna firma bukmacherska, która posiada zezwolenie (wystawione przez Ministerstwo Finansów) już od 2018 roku (od końcówki października). Możesz tam założyć konto bez żadnych wątpliwości. Bez przeszkód będziesz realizować rozmaite transakcje finansowe; także te wychodzące. Warto dodać, że ta firma bukmacherska zapewnia m.in. świetny bonus. Jest on bardzo atrakcyjny. Wszak możesz zdecydować się na cashback do 600 PLN. Aby go zdobyć, musisz tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny. Potem trzeba wpłacić premierowy depozyt.

Minimalna stawka to 50 PLN. Maksymalna wynosi 12 razy tyle, czyli dokładnie 600 PLN. To jednak nie wszystko, co w tym momencie jest oferowane przez tego bukmachera internetowego. W końcu możesz zdecydować się także na zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Ponadto nie ma problemu, by wybrać kolejny bonus. Chodzi o podwojenie następnego depozytu (100% do 1000 PLN).

Fortuna

Dobrze byłoby mieć konto także w tym bukmacherze. Fortuna jest legalna. To fakt, który można sprawdzić na wiele sposobów. Np. analizując zasoby Rejestru Domen Zakazanych. Dodatkowo ten podmiot hazardowy jest wyjątkowo hojny. Jeśli się tam zarejestrujesz, to zgarniesz rozmaite bonusy. Jest to m.in. promocja bez depozytu. W ten sposób możesz zainkasować dokładnie 20 PLN. Wystarczy tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny we właściwe pole. I to jest w tym przypadku w zupełności wystarczające.

Co jeszcze jest oferowane przez tego właśnie bukmachera internetowego? To także zakład bez ryzyka do 600 PLN. Aby z niego skorzystać, musisz wykonać tylko kilka podstawowych kroków. Chodzi o założenie konta i wpłacenie premierowego depozytu. Od jego wartości zależy zaś potem wartość zakładu bez ryzyka – zaoferowanego przez Fortunę.

STS – tego bukmachera nie może zabraknąć na Twojej liście

Dla wielu osób to obecnie zdecydowanie najbardziej popularna firma bukmacherska. Warto podkreślić, że jest ona w pełni legalna. Nie może być inaczej, skoro STS to m.in. sponsor reprezentacji w piłce nożnej mężczyzn oraz spółka notowana na GPW. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy zapewnia atrakcyjne bonusy na dobry początek; dla każdego nowego Klienta. Co konkretnie jest jednak tutaj oferowane? To m.in. bonus bez konieczności wykonywania depozytu. Jeśli się na niego zdecydujesz, to zdobędziesz 29 PLN. Musisz jedynie założyć konto oraz wpisać kod „BETONLINE”. Poza tym STS oferuje m.in. podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN). To zaś kolejna bardzo hojna promocja.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.