Bonusy bukmacherskie

MULTI+ w Betclic

841views

Bukmacher Betclic ma dla swoich graczy wyjątkową ofertę. MULTI+ to propozycja, dzięki której użytkownik ma szansę na zwiększenie wygranej nawet o 50 procent.

Potencjalna wygrana gracza zwiększa się automatycznie. To od biorącego udział w zabawie zależy, jak duża może być ostateczna suma wygranych. Przykładowy wzrost wygranych dla wybranej ilości zdarzeń:

MULTI+ w Betclic

Podstawowa zasada akcji MILTI+ brzmi: im więcej wydarzeń jest na Twoim kuponie, tym większe masz szanse na wygraną! Innymi słowy – wraz ze wzrostem ilości obstawionych zdarzeń, rosną szanse na zwycięstwo.

Gracze, którzy obstawią 5 wydarzeń, zwiększają wygraną o 7%. Użytkownicy Betclic, którzy wytypują 10 wydarzeń, mogą liczyć na 35% premii. Ci, którzy posiadają kupony z więcej niż 13 wydarzeniami, zyskają aż 50% bonusu.

Betclic

Skorzystać z promocji mogą zakłady opatrzone logiem. By wziąć udział w zdarzeniu, należy postawić kupon wielokrotnym z co najmniej 5 takimi zdarzeniami.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.