Bonusy bukmacherskie

Masz urodziny? Dostaniesz prezent od Forbet

864views

Z myślą o świętujących urodziny, Forbet przygotował specjalną promocję. By w tym wyjątkowym dniu choć w niewielkiej mierze zbliżyć się do swoich aktywnych użytkowników i obdarować ich czymś więcej, niż pamięcią, bukmacher przekazuje na ręce solenizantów wyjątkowy prezent.

Jeżeli jesteś klientem Forbet i zbliżają się Twoje urodziny, koniecznie zajrzyj na swoje konto. Bukmacher, chcąc podziękować Ci za bycie częścią forbetowej rodziny, zaoferuje Ci bon.

Masz urodziny? Dostaniesz prezent od Forbet

Promocja organizowana jest od dnia 22 listopada 2018 roku. Data kończąca nie jest znana, więc należy założyć, że aktywna jest do odwołania.

Prezent zostanie wręczony tym graczom, którzy choć w niewielkim stopniu wykazali się aktywnością w ramach serwisu. Klienci, którzy obchodzą w danym dniu urodziny i w przeciągu ostatnich 3 miesięcy wpłacili na konto bukmacherskie co najmniej 100 PLN depozytu, obracając nim minimum jednej raz (obrót liczy się do dnia poprzedzającego dzień urodzin), biorą udział w promocji.

Bonusy urodzinowe o wartości 20 PLN zostają przyznawane codziennie od poniedziałku do piątku. By wypłacić środki pochodzące z nagrody dla solenizanta, gracz musi dokonać dwukrotnego obrotu bonusem po kursie kuponu o wartości minimum 2.0.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.