Bonusy bukmacherskie

LVBET rozdaje kibicom Wisły Kraków bonus 50 PLN

917views

Bonus 50 PLN to nagroda dla fanów Wisły Kraków za wierne kibicowanie ukochanej drużynie. Użytkownicy LVBET, którzy spełnią jeden prosty warunek, otrzymają ekstra środki na typowanie w serwisie.

LVBET rozdaje kibicom Wisły Kraków bonus 50 PLN
LVBET rozdaje kibicom Wisły Kraków bonus 50 PLN

Premia przeznaczona jest dla typerów, którzy są w posiadaniu imiennego karnetu na mecze Wisły Kraków w sezonie 2019/2020 i jednocześnie mają aktywne konto bukmacherskie w serwisie www.LVBET.pl. 50 PLN zostanie przekazane po spełnieniu warunku okazania karnetu.

Jak zdobyć 50 PLN bonusu w LVBET? ?

50 PLN to bonus przyznawany kibicom Wisły, którzy w okresie od maja 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku:

  • wyślą maila na promocje@lvbet.pl
  • w wiadomości załączą zdjęcie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • w tytule wpiszą „Karnet Wisła Kraków”

Ważność bonusu ustalona została przez organizatora na 30 dni. Premia zostanie przyznana w czasie 48 godzin od wysłania maila z karnetem. Warunkiem dodania nagrody do konta, jest pozytywne rozpatrzenie wiadomości.

By wypłacić otrzymane środki z promocji „LVBET rozdaje kibicom Wisły Kraków bonus 50 PLN„, gracz będzie musiał zastosować się do poniższych zasad:

  • dokonać 4 krotnego obrotu
  • zastosować kurs minimalny 1,75
  • w zakładach kombi – kurs łączny co najmniej 1,75
  • bez sportów wirtualnych
bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Skrócona rejestracja w LVBET

Zakłady bukmacherskie LVBET, czyli organizator opisywanej akcji promocyjnej, nagradza tylko tych kibiców Wisły, którzy dokonali pełnej rejestracji w serwisie www.LVBET.pl. Skrócona rejestracja nie uprawnia do odbioru fantu.

Jeden użytkownik LVBET może odebrać bonus tylko jeden raz. Na jeden karnet imienny przypada jedna premia 50 PLN.

Opisywana promocja, to jedna z wielu ofert w wachlarzu LVBET. Szczegółowe zapisy regulaminu, jak i inne ciekawe akcje, znajdują się na oficjalnej stronie organizatora.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.