Bukmacherzy online

Legalny bukmacher Superbet

1.2kviews

Współcześni gracze mogą obstawiać kupony w wielu różnorodnych firmach bukmacherskich takich jak Superbet czy Fortuna. Jest to zależne jedynie od ich predyspozycji, dlatego każdy sam decyduje o tym, gdzie założy konto internetowe lub do którego punktu stacjonarnego się wybierze.

bukmacher superbet
Legalny bukmacher Superbet

Superbet bukmacher internetowy

Najważniejsze jest to, aby z bukmacherem u boku czuć się dobrze na każdej płaszczyźnie. Jednym z legalnie działających bukmacherów w Polsce jest firma Superbet, która dla polskich graczy otworzyła na razie jedynie rynek punktów stacjonarnych. Oferta kursowa należy do bardzo rozbudowanych, więc do dyspozycji ma się praktycznie wszystkie znane dyscypliny sportowe.

„Bukmacher Superbet popełnił błąd nie starając się najpierw o licencję na zakłady w internecie. Dużo łatwiej byłoby im wejść na rynek internetowy niż męczyć się i walczyć z naziemnymi bukami takimi jak STS czy Fortuna.” – opinia z forum betonline.net.pl

Minusem jest to, że firma nie ma ciekawego bonusu powitalnego dla nowych graczy. Oczywiście gracze lubią różnego rodzaju bonusy, więc nic dziwnego, że chętnie zakładają konta, tam gdzie one występują. Być może z czasem się to jednak zmieni, w końcu firma zamierza pozyskiwać jeszcze większą rzeszę zwolenników na terenie Polski.

Jak wygląda strona internetowa Superbet?

Strona internetowa w wersji rumuńskiej jest bardzo atrakcyjna, jednak utrudnieniem jest to, że firma nie udostępnia strony polskim graczom. Możliwe jest więc skorzystanie jedynie z punktów stacjonarnych. Z całą pewnością jednak, jeśli jednak strona będzie działać w Polsce i będzie można założyć na niej konto gracza, bukmacher zyska jeszcze większą popularność. Podobnie sprawa ma się z aplikacją mobilną, dlatego też rumuńscy gracze absolutnie na nic nie mogą narzekać, jednak polscy muszą uzbroić się w cierpliwość. 

Pozostaje kwestią czasu, gdy rumuńska firma rozszerzy swoją działalność w Polsce, związane jest to także z wypełnieniem licznych formalności, dlatego wszystko nadejdzie w odpowiednim czasie. Warto mieć na uwadze to, że aplikacja mobilna jest jedną z najciekawszych na całym rynku, a więc gdy tylko polscy gracze będą mogli z niej korzystać na pewno będą z tego powodu zachwyceni. Problemów z obstawianiem kuponów nie będzie żadnych, interesujące gracza mecze będzie można znaleźć w kilka sekund.

Kontakt z obsługą oraz zakłady live

Ogromną zaletą firmy Superbet jest to, że kontakt z obsługą jest bardzo przyjemny, a więc błyskawicznie można uzyskać odpowiedź na wysłane przez siebie maile, jeśli ktoś ma jakieś problemy np. związane z rozliczeniem kuponu. Zakłady live dostępne są na stronie internetowej bukmachera, a co za tym idzie Polacy nie mogą z nich skorzystać, póki rynek internetowy nie zostanie w Polsce otworzony.

Kursy na zdarzenia sportowe w punktach stacjonarnych są jednak dość wysokie, dlatego też osoby obstawiające kupony w ten sposób nie mają prawa na nie narzekać, są porównywalne z czołówką polskich bukmacherów. Reasumując Superbet posiada ciekawą ofertę, atrakcyjną pod kątem graficzną stronę internetową i dość wysokie kursy, jednak Polacy nie mogą skorzystać na razie ze wszystkich opcji, dlatego trzeba chwilę poczekać, bo bukmacher z pewnością będzie robił wszystko, co w jego mocy, aby polscy gracze nie mieli przed sobą żadnych ograniczeń. W końcu wiele osób może to odstraszyć. 

Review overview

Oferta zakładów8.5
Kursy bukmacherskie7.5
Promocje i bonusy1
Funkcjonalność serwisu1
4.5

Summary

Superbet jest bukmacherem naziemnym, przez co ocena jest niższa niż mogłaby być. Nie można ocenić funkcjonalności i promocji, gdyż to jest zarezerwowane dla bukmacherów internetowych.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.