Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy działający w Polsce 2021

970views

Zgodnie z obowiązującą w Polsce od 1 kwietnia 2017 roku ustawą hazardową mającą wyeliminować tzw. szarą strefę każdy bukmacher, który chce legalnie oferować swoje usługi na terenie naszego kraju musi mieć siedzibę na terytorium RP lub też działać za pośrednictwem przedstawiciela lub udziału (dotyczy spółek mających siedzibę w pozostałych krajach UE lub/i zrzeszonych w EFTA – Europejskie Stowarzyszenie Wolnego Handlu). Do pozostałych wymogów jakie należy spełnić zalicza się także prowadzenie strony internetowej w języku polskim oraz zarejestrowanej na polskiej domenie z końcówką .pl. Obecnie w Polsce działa 20 legalnie zarejestrowanych firm bukmacherskich.

Lista legalnych bukmacherów w Polsce 2021

1. Fortuna

2. Milenium

3. STS

4. TOTOLOTEK S.A

5. E-TOTO

6. forBET

7. LV BET

8. Totalbet

9. Cherry Online Polska

10. BEM Operations Limited

11. BetFan

12. Ewinner

13. Typiko

14. Traf-ZW

Zawsze aktualną listę bukmacherów posiadających licencję na legalną działalność w Polsce można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Finansów pod adresem: https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet

Jacy bukmacherzy są nielegalni?

Co natomiast z pozostałymi operatorami oferującymi swoje usługi w Polsce przed wejściem w życie obowiązującej ustawy? Ministerstwo udziela również informacji w tym zakresie udostępniając na swojej stronie rejestr domen zakazanych (nie posiadających licencji na oferowanie usług w Polsce), do których dostęp jest blokowany.

Jednak tajemnicą poliszynela jest fakt, iż prędzej czy później najwięksi europejscy bukmacherzy popularni obecni w Polsce przed 1.04.2017 (m.in. Bet-at-home czy Bet365) wejdą na Polski rynek, stanowi on bowiem zbyt dużą grupę potencjalnych klientów by na stałe z nich zrezygnować.

Graczom pozostaje śledzić na bieżąco listę legalnych bukmacherów dostępną na stronach Ministerstwa gdyż z biegiem czasu na pewno zaczną się na niej pojawiać nowe podmioty co wyjdzie z korzyścią dla wszystkich, nic bowiem nie działa na rynek tak stymulująco jak rosnąca konkurencja.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.