Bonusy bukmacherskie

Kornery – 25 złotych freebetu w eToto

866views

Kornery to aktualna promocja obowiązująca na oficjalnej stronie bukmachera eToto. 25 złotych freebetu otrzymają gracze, którzy postawią zakład pojedynczy za co najmniej 50 złotych na sumę rzutów rożnych i przegrają.

promocja etoto
Kornery – 25 złotych freebetu w eToto

Promocja w eToto działa pod warunkiem zapisania się do akcji, postawienia kuponu zgodnie z wytycznymi, rozliczeniu zakładu i kliknięciu ,,zatwierdź” na POP-UPIE. Bukmacher przyznaje bonus w ciągu 20 minut. Proste, prawda?

Jakie zakłady kwalifikują się do promocji Kornery w eToto?
??⚽??

  • pojedyncze przedmeczowe oraz na żywo
  • obstawione na sumę rzutów rożnych w spotkaniach piłkarskich
  • zagrane za stawkę co najmniej 50 złotych
  • po minimalnym kursie 1,02

Warto pamiętać o tym, że bonus obowiązuje graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie bukmachera i dokonali minimum dwóch depozytów.

betclic kod
Kod promocyjny Betclic – aktualny KOD500

By otrzymać freebet Kornery w eToto, należy rozliczyć kupon jako przegrany. Nagrodę u bukmachera należy odebrać do końca danego tygodnia, w przeciwnym razie przepadnie.

Na czym polega freebet?

Freebet czyli bonus Etoto to darmowy zakład uprawniający gracza do wytypowania zakładu bez żadnych kosztów. Jeżeli kupon zwycięży, od wygranej sumy odejmowana jest kwota freebetu. W przypadku opisywanej promocji (Kornery), kwota darmowego zakładu wynosi 25 złotych.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.