Bonusy bukmacherskie

Kalendarz promocji w Betfan

798views

Radar 365 to kalendarz promocji oferowany przez bukmachera dla graczy posiadających konto w Betfan. Oferowana funkcja to doskonałe ułatwienie dla nowych, jak i starych, użytkowników.

Kalendarz promocji w Betfan

Gracze posiadający konto u legalnego bukmachera Betfan, mogą każdego dnia wchodzić na portal i wyszukiwać promocje przy pomocy opcji Radar 365.

Kalendarz promocji oferuje nowe bonusy każdego dnia, prezentując nie tylko możliwe do zgarnięcia nagrody, ale przede wszystkim warunki jakie trzeba spełnić, by przystąpić do promocji.

4 sierpnia 2019 roku, czyli dokładnie dziś, Radar 465 przedstawia bonus za nieprawidłowe wytypowanie zwycięzcy GP Węgier.

Warunki promocji u bukmachera Betfan

Gracz, który postawi zakład za 49 złotych, wytypuje zwycięzce wyścigu GP Węgier, rozliczy kupon dziś do godziny 23:59 i przegra, otrzyma zwrot zagranych środków.

Bonus zostanie wypłacony przez organizatora na saldo premiowe w poniedziałek, 5 sierpnia.

Użytkownik, który otrzyma nagrodę, musi obrócić nią pięciokrotnie na co najmniej 4 zdarzenia x 2,00 po kursie minimum 1,2.

Kod promocyjny w Betfan
Kod promocyjny w Betfan

Bukmacher Betfan funkcjonuje w ramach zezwolenie Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że korzystanie z jego usług jest w pełni bezpieczne i prawnie unormowane.

Osoby nieposiadające konta w Betfan, mogą je założyć za darmo. Podczas rejestracji warto wpisać kod promocyjny ,,BETONLINE”, gwarantujący zakład bez ryzyka z możliwością otrzymania nawet 50 złotych bonusu.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.