Poradnik bukmachera

Jakie są najpopularniejsze dyscypliny sportowe, które można obstawiać u bukmachera?

942views

To normalne, że bukmacherzy oferują zakłady na gry sportowe, jednakże wciąż niewiele osób tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, które są te najbardziej popularne. Każdy przecież zna tylko numer jeden (czyli piłkę nożną) a cała reszta to terra incognita. Co więc poza piłką nożną można obstawiać u bukmacherów?

Jakie są najpopularniejsze dyscypliny sportowe, które można obstawiać u bukmachera?

Piłka nożna

Wszyscy wiedzą, że piłka nożna to najpopularniejszy sport w naszym kraju. Ponieważ wielu ludzi myśli, że piłka nożna jest naszym sportem narodowym, nie sposób pozostać obojętnym na ten temat. Tak naprawdę profesjonalna liga piłkarska powstała w naszym kraju w okresie międzywojennym, a później, w czasach PRL, zaczęliśmy odnosić pierwsze międzynarodowy sukcesy. Co roku powstają nowe i coraz bardziej profesjonalne szkoły piłkarskie, a najciekawsze jest to, że w kraju takim jak Polska nawet topowe drużyny mają swoje profesjonalne szkoły dla młodych piłkarzy. W dzisiejszych czasach wielu trenerów narzeka, że dzieci, które mogą stać się zawodowymi piłkarzami, są po prostu nie tej samej jakości co kiedyś. Ponad połowa młodych ludzi jest otyła lub ma inne cele życiowe, grają w piłkę nożną, ponieważ ich rodzice starają się realizować ich marzenia poprzez swoje dzieci. Dodatkowo koronawirus oznacza, że praktycznie wszystkie kluby muszą być zamknięte na jakiś czas w tym sezonie, a ich otwarcie jest niemożliwe aż do kolejnego sezonu. Dlatego też zakłady bukmacherskie na ten sport nie zdarzają się zbyt często w ostatnich miesiącach.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Skoki narciarskie

Każdy, urodzony w okolicach lat 90-tych może pamiętać, co kiedyś mówiono: „Pospiesz się, Małysz skacze!” Potem mogliśmy oglądać naszego asa jak raz za razem zdobywa złote medale. Niegdyś ten sport był bardzo popularny, dziś polskę do sukcesów w sportach zimowych prowadzą Kamil Stoch i Piotr Żyła. Co prawda obaj ci skoczkowie odnoszą sukcesy, ale nie są tak medialne jak Małysz. Miejmy jednak nadzieję, że następne pokolenie skoczków będzie miało większy zasięg medialny, ponieważ mimo iż oboje panowie są dość znani, to nie jest to sława porównywalna do Małysza. Mimo to zakłady na sporty zimowe stają się coraz bardziej popularne.

Siatkówka

Polacy bardzo lubią polskich siatkarzy ze względu na ich liczne osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Nawet bukmacherzy internetowi coraz częściej dostrzegają ich możliwości, warto więc wspomnieć, że ze względu na to, że często pomija się medialne doniesienia o tych wydarzeniach, nawet ważniejsze mecze nie będą transmitowane w ogólnopolskiej telewizji. Co ciekawe, występy naszych siatkarzy w drużynie są rzeczywiście bardzo dobre, bo w tak niecodziennej sytuacji siła drużyny B jest równie silna jak drużyny A, a trener naprawdę na nią zasługuje na następny mecz, więc wybór drużyny jest dla trenerów bardzo denerwujący.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?