Bonusy bukmacherskieBukmacherzy online

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic? Najwyższy cashback na rynku – 550 PLN.

754views

Każdy gracz, który szuka odpowiedzi na pytanie o aktualny kod promocyjny w Betclic, powinien zapoznać się ze specyfikacją aktualnie obowiązującej promocji w Betclic. W niej do odebrania cashback w postaci 550 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic? Najwyższy cashback na rynku - 550 PLN.
Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic? Najwyższy cashback na rynku – 550 PLN.

Betclic – czy jest legalny?

Betclic to bukmacher, który na polskim rynku cieszy się wielką popularnością. Czy jego działanie jest legalne? Tak! www.Betclic.pl, jako jeden z nielicznych, posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów RP, stanowiące gwarancję funkcjonowania w zgodzie z polskim prawem.

Gracze, którzy u legalnego bukmachera Betclic założyli konto i w formularzu rejestracyjnym wpisali kod promocyjny „KOD550”, otrzymają w razie niepowodzenia debiutanckiego kuponu, zwrot 100% jesgo stawki.

Aktualny kod promocyjny do rejestracji w Betclic

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic? To pytanie zadaje sobie wielu… Aktualny kod promocyjny brzmi: KOD550. Wpisany podczas rejestracji, uprawnia do zwrotu środków w razie przegranej (do 550 PLN). Nie każdy zdaje sobie sprawę, że tak wysoki cashback, to wyjątek na polskim rynku bukmacherskim.

Aktualna oferta Betclic jest najwyższą w polskiej sieci. Nie warto więc ociągać się z decyzją o dołączeniu do społeczności, by nie przegapić bonusu powitalnego.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback

Legalny bukmacher Betclic oferuje swoje usługi nie tylko na www.Betclic.pl. W dzisiejszych czasach klasyczne kanały dostępu to przeżytek. Posiadanie aplikacji mobilnej na smartfony i tablety, umożliwia grę bukmacherską z każdego miejsca na świecie.

Najwyższy cashback z kodem „KOD550” w Betclic

Zwrot do 100% stawki kuponu, możliwy jest, po spełnieniu kilku warunków.

  1. Wejściu na stronę www.Betclic.pl.
  2. Zarejestrowaniu konta za darmo, wpisując kod promocyjnyKOD550
  3. Dokonaniu pierwszego depozytu.
  4. Obstawieniu kuponu za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymaniu 100% zwrotu na konto bukmacherskie (najwyższy cashback na rynku).

Uwaga! Promocja bukmacherska polegająca na przyznaniu cashbacku 550 PLN w razie przegranej na debiutanckim kuponie, obowiązuje wyłącznie wtedy, gdy nowy gracz wpisze w formularzu rejestracyjnym „KOD550”!

Gracze, którzy zapomnieli wpisać hasła podczas rejestracji, nie będą mogli skorzystać z tej promocji w późniejszym czasie.

Betclic nagradza graczy

Wpisanie kodu promocyjnego, to nie jedyna możliwość zdobycia ekstra środków od Betclic. Legalny bukmacher oferuje wiele innych – równie ciekawych – akcji promocyjnych.

W konkursach organizowanych przez Betclic do zdobycia są naprawdę wielkie nagrody. Próg kwalifikacyjny, uprawniający do znalezienia się wśród uczestników konkursów i loterii zwykle jest tak niski, że gwarantuje uczestnictwo i walkę nawet tym najbardziej początkującym. Mimalne stawki wynoszą zazwyczaj 1 PLN.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Betclic ma z zwyczaju nagradzanie nie tylko trzech, czy pięci najlepszych graczy. Wielokrotnie zdarza się – w przeciwieństwie do konkurencji – że Betclic oferuje nagrody dla TOP10, TOP50, a nawet TOP100 uczestników.

Podatek VAT w Betclic – promocja

Raz na jakiś czas, Betclic, czyli polski legalny bukmacher, oferuje promocję zwalniającą z płacenia podatku VAT. Jest to gwarancja jeszcze większych wygranych!

Ominięcie podatku to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich na rynku. Betclic uruchamia ją systematycznie, zwykle kilka razy w roku. Warto śledzić na bieżąco www.Betclic.pl, by nie przegapić żadnych nowości.

Promocja Multi+ w Betclic

Multi+ w Betclic to popularna akcja promocyjna, zrzeszająca miłośników zakładów wielokrotnych. Umożliwia zdobycie nawet 50% wygranych więcej, w zamian za typowanie większej ilości wydarzeń na kuponach.

Promocja cieszy się wielkim zainteresowaniem i póki co nie jest planowane jej wyłączanie. Warto się z nią zapoznać, by zdobyć jeszcze więcej kasy 🙂

Multi+ dostępne jest nie tylko na stronie www, ale także na mobilnym kanale dostępu – w aplikacji na tablety i smartfony!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.