Poradnik bukmachera

Jak zacząć z obstawianiem siatkówki? – Poradnik dla eksperta

930views

Typowanie zakładów na siatkówkę zwykle wygląda dość prostolinijnie, jednakże sama rozgrywka taka nie jest. Dlatego też jeśli dopiero co zaczynasz obstawiać zakłady na siatkówkę, to dobrze trafiłeś! Dzisiaj dowiesz się, jak zacząć z obstawianiem siatkówki!

Jak zacząć z obstawianiem siatkówki? – Poradnik dla eksperta

Zacznijmy od tego – co musisz wiedzieć

Siatkówka to sport w którym aby bukmacher wypłacił ci wygraną, musisz dobrze obstawić co najmniej trzy sety. Naturalnie chodzi tu o najbardziej pośledni zakład, ponieważ możesz przecież obstawiać inne rodzaje zakładów bukmacherskich, ale wróćmy do tematu. Seta może zdobyć do 25 punktów, chyba że drużyna, która osiągnie ten limit, nie ma dwupunktowej przewagi, gra toczy się dalej, dopóki drużyna nie osiągnie tej przewagi. Piąta runda to remis. Podobnie jak w przypadku zwykłych meczów, zwycięska drużyna musi mieć dwupunktową przewagę.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

W meczach siatkówki (głównie mężczyzn) serwowanie jest bardzo ważne, gracze mogą strzelać w bezpośredni sposób, a przeciwnikowi trudno jest wtedy przejąć piłkę. W siatkówce ważną rolę odgrywają przełomy techniczne: po ósmym i szóstym punkcie. Następnie ci, którzy stawiają na gry sportowe na żywo, mają czas na analizę sytuacji, statystyki itp.

Obstawianie siatkówki

Przede wszystkim siatkówka to sport, który warto poznać, zanim zaczniemy obstawiać u legalnych bukmacherów. Nie będzie to tak czasochłonne jak zagraniczne tematy, takie jak krykiet czy baseball, ale warto poznać szczegóły tego sportu. Co więcej, nie mówimy o wyborze trzech mistrzostw.

Przede wszystkim bardzo ważna jest specyfika gry. Siatkówka to bardzo szeroki temat, bo w odróżnieniu od innych tematów, reprezentacja ma tu długi sezon. Dlatego przed podjęciem decyzji o postawieniu na faworyta danej gry warto się zastanowić, czy w pełni spróbować tej gry. Jeśli wybrana przez nas drużyna pojawi się w rezerwach, co nie jest rzadkością w długim i trudnym sezonie, możemy być bardzo rozczarowani. Na przykład w Pucharze Europy, jeśli drużyna może przejść dalej bez konieczności zdobywania mistrzostwa przez cały mecz – jeśli będzie robić stałe postępy w pierwszym meczu, to będzie tak samo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typuj single!

Wśród zainteresowanych graniem u buka panuje pogląd, że początkujący powinni skupić się na jednym zakładzie, tzw. „solo”. To dobry pomysł, bo choć tego typu zakłady stawia się rzadziej niż inne, to szanse na wygraną są większe – może to pozwolić nam od samego początku grać z legalnym bukmacherem i wygrywać. Niektórzy nowicjusze niepotrzebnie koncentrują się tylko na możliwościach, ale oceniają je na podstawie kursów. To nie ma znaczenia. Trzeba znaleźć okazję. Po dokładnej analizie możliwości wygranej dopiero będziesz wiedział, czy możesz coś ugrać Częścią tej techniki jest śledzenie statystyk dotyczących określonych meczów, drużyn i graczy. Dlatego single mogą być najlepszą strategią dla nowych graczy, którzy chcą wejść do świata zakładów siatkowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?