Poradnik bukmachera

Jak obstawić swój pierwszy kupon na typach sportowych?

931views

Gra na typach sportowych to przede wszystkim umiejętność zachowania spokoju. Kiedy jesteśmy spokojni, lepiej wtedy jesteśmy w stanie przeanalizować daną sytuację w której jesteśmy, przez co nasz zakład będzie po prostu lepszy, niż kiedy obstawialibyśmy byle jak. Jednakże co powinieneś wiedzieć, jeśli chcesz obstawić swój pierwszy typ sportowy?

Jak obstawić swój pierwszy kupon na typach sportowych?

Na co powinieneś uważać?

Każdy chciałby zyskiwać na spotkaniach sportowych jak najwięcej. Nic w tym dziwnego, w końcu bardzo łatwo jest tu przytoczyć przykłady kiedy, ktoś wygrał kiedyś jakąś ogromną sumę. Jednakże w większości takich przypadków, jest to nieprawdopodobne szczęście – a podchodząc do tego w ten sposób, mamy bardzo małe szanse na to, aby cokolwiek wygrać – a bardzo wielkie, żeby na tym się przejechać. Więc jeśli podchodzisz do zakładów z takim podejściem, że wygrasz miliony za kilka groszy, to lepiej z tego zrezygnuj.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Jakie masz szanse na wygraną?

Niestety, ale zarobki na typach sportowych zależą głównie od naszej wiedzy, oraz umiejętności, a na dodatek zachowania zimnej krwi. Żaden bukmacher nigdy nie może zagwarantować wygranej, ponieważ to by godziło bezpośrednio w interesy bukmachera, czyż nie? Z drugiej strony, jeśli obstawiamy u legalnego bukmachera, Ministerstwo Finansów gwarantuje nam, że ten bukmacher nie wykorzysta żadnych nieczystych zagrać do pozbawienia nas należytej wygranej. Krótko mówiąc – jak wiesz, tak zarobisz. Dlatego też, ci którzy wygrywają najwięcej, najczęściej poświęcają bardzo wiele, jeśli chodzi o kwestię wiedzy na zakładach bukmacherskich. Zastanawiasz się zapewne – a co takiego oni poświęcają? Otóż to bardzo proste – wystarczy powiedzieć, że całymi dniami ślęczą nad analizami spotkań sportowych, starając się przy tym przewidywać zachowanie danego gracza, no i która drużyna koniec końców wygra. Dlatego też, jeśli chcesz wygrywać dużo – musisz również dużo poświęcić.

Typuj zakłady pojedyncze

Większość osób, które już jest po obstawianiu kilku typów sportowych, zdaje sobie sprawę z tego, że nie można obstawiać akumulatorów (zakłady akumulowane – w skrócie ,,AKO”) ponieważ zarabianie na zakładach bukmacherskich nie idzie tą drogą. Po prostu bardzo łatwo jest się na tym przejechać, z racji tego że, szansa na wygraną na akumulatorach jest po prostu śmiesznie mała. Przewidzenie wygranej na tych trzech czy czterech typach jest niemalże niemożliwe, z racji tego, że akumulatory polegają mniej więcej na tym, że na naszym kuponie mamy kilka spotkań, na które obstawiamy wynik.

Jeśli uda nam się przewidzieć wynik z pierwszego zakładu, to przechodzimy do drugiego, no i w tym wypadku nasza wygrana się cały czas mnoży. Jeśli ponownie nam się uda, to sytuacja się powtarza. Jednakże, jeśli nawet jeden typ będzie nie trafiony na naszym akumulatorze, to automatycznie przegrywamy, z racji tego, że zakłady na kuponie są ze sobą połączone.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?