Bonusy bukmacherskie

Gra bez podatku w Betfan – nawet 20% ekstra dla wszystkich

19views

Nawet 20% ekstra oferuje swoim graczom legalny bukmacher Betfan. Gra bez podatku to jedna z ciekawszych ofert na obecnym rynku. Tym razem dotyczy wszystkich graczy posiadających aktywne konto u organizatora.

Gra bez podatku w Betfan - nawet 20% ekstra dla wszystkich
Gra bez podatku w Betfan – nawet 20% ekstra dla wszystkich

W walce o nawet 20% ekstra w Betfan biorą udział gracze, którzy zagrają kupon z co najmniej 2 zdarzeniami i spełnią inne warunki kwalifikacji do bonusu.

Warunki promocji w Betfan

Gra bez podatku w Betfan, czyli możliwość zgarnięcia od 14 do 20% wygranej więcej dotyczy typerów, którzy:

  • zagrają kupon wielokrotny
  • na www.Betfan.pl lub w aplikacji
  • z co najmniej 2 zdarzeniami (14%) lub 4 zdarzeniami (20%)
  • po kursie całkowitym minimum 2,00
  • kursie pojedynczego zdarzenia co najmniej 1,25

Jeżeli wszystkie zdarzenia na kuponie otrzymają kwalifikację do zabawy, współczynnik kuponu zwiększy się do 1. Wygrana zostanie powiększona o 14 lub nawet 20%.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Gra bez podatku w Betfan

Podstawowa wygrana w promocji Bez Podatku Extra, wynosi 14%. Chcąc otrzymać nawet 20%, należy zamiast 2 zdarzeń, wytypować 4. Tyle wystarczy, by przy odrobinie szczęścia, mieć 1/5 wygranej więcej 🙂

W zakładach bukmacherskich Betfan typowanie jest w pełni bezpieczne. Gwarantem legalności jest zezwolenie Ministerstwa Finansów RP.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.