Bonusy bukmacherskie

Gra bez podatku w Betfan – nawet 20% ekstra dla wszystkich

1.2kviews

Nawet 20% ekstra oferuje swoim graczom legalny bukmacher Betfan. Gra bez podatku to jedna z ciekawszych ofert na obecnym rynku zakładów bukmacherskich. Tym razem dotyczy wszystkich graczy posiadających aktywne konto u legalnego bukmachera Betfan.

Gra bez podatku w Betfan - nawet 20% ekstra dla wszystkich
Gra bez podatku w Betfan – nawet 20% ekstra dla wszystkich w Betfan

Warunki promocji w Betfan

W walce o nawet 20% ekstra w Betfan biorą udział gracze, którzy zagrają kupon z co najmniej 2 zdarzeniami i spełnią inne warunki kwalifikacji do bonusu. Dodać trzeba, że promocja jaką zaoferował bukmacher Betfan swoim graczom jest bardzo niepopularna wśród Polskich legalnych bukmacherów, póki co jest to jedyny bukmacher, który oferuje swoim graczom obstawianie bez podatku cały czas, bez limitów.

Gra bez podatku w Betfan, czyli możliwość zgarnięcia od 14 do 20% wygranej więcej dotyczy typerów, którzy:

  • zagrają kupon wielokrotny
  • na www.Betfan.pl lub w aplikacji
  • z co najmniej 2 zdarzeniami (14%) lub 4 zdarzeniami (20%)
  • po kursie całkowitym minimum 2,00
  • kursie pojedynczego zdarzenia co najmniej 1,25

Jeżeli wszystkie zdarzenia na kuponie otrzymają kwalifikację do zabawy, współczynnik kuponu zwiększy się do 1. Wygrana zostanie powiększona o 14 lub nawet 20%.

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka i obstawianie bez podatku w Betfan

Gra bez podatku w Betfan

Podstawowa wygrana w promocji Bez Podatku Extra, wynosi 14%. Chcąc otrzymać nawet 20%, należy zamiast 2 zdarzeń, obstawić 4 wydarzenia na kuponie. Tyle wystarczy, by przy odrobinie szczęścia, mieć 1/5 wygranej więcej 🙂

Dodatkową korzyścią posiadania konta w Betfan jest aktualny bonus w postaci 3000 PLN do depozytu, oraz 100 PLN jako zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym „BETFAN„.

W zakładach bukmacherskich Betfan typowanie jest w pełni bezpieczne. Gwarantem legalności jest zezwolenie Ministerstwa Finansów RP.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.