Poradnik bukmachera

Freebety bukmacherskie bez depozytu w roku 2019

888views

Co to w zasadzie są freebety bukmacherskie? Najprościej rzecz ujmując, są to darmowe zakłady, czyli po prostu kupony, na które obstawianie nie musimy wydawać ani grosza, ponieważ te pieniądze otrzymamy od bukmachera naszego wyboru. Jakie freebety możemy jeszcze znaleźć, przy końcu tego pięknego roku 2019?

Freebety bukmacherskie bez depozytu w roku 2019

Freebety – darmowe zakłady bez ryzyka na rok 2019

Zakłady bukmacherskie w Polsce są coraz bardziej popularne, trudno więc się dziwić, że dostępne u nich freebety oraz inne promocje cieszą się dużym zainteresowaniem. Niestety, promocje bukmacherskie mają to do siebie, że cały czas się zmieniają. Dlatego też miejcie na uwadze to, że podane poniżej freebety bukmacherskie i inne promocje mogą albo mogły ulec zmianie na czas publikacji tego artykułu, nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić, dlatego też, no cóż, czasami się mówi trudno i trzeba szukać dalej.

betclic bonus cashback za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback

Darmowe freebety w roku 2019

  • Bukmacher STS – Kod :  29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE”
  • Bukmacher Betclic – 500 PLN zwrot za przegrany kupon (patrz strona bukmachera Betclic)
  • Bukmacher ETOTO – 20 PLN z kodem „BETONLINE”
  • Bukmacher Totolotek – 20 PLN (patrz strona bukmachera Totolotek)
  • Bukmacher Totalbet – 10 PLN (strona bukmachera Totalbet)

Trzeba mieć na uwadze, iż tylko niektóre strony bukmacherskie oferują freebety bez depozytu. W większości przypadków trzeba albo najpierw doładować konto gracza, albo wykorzystać specjalny kod promocyjny. Oczywiście, freebet jest tylko jedną z form wynagradzania graczy za założenie konta.

W regulaminie pisze ,,obrót od bonusu” – co to oznacza?

Zacznijmy od początku, jeśli bukmacher wymaga obrotu, oznacza to, że musisz postawić w zakładach kwotę bonusu określoną ilość razy. Powiedzmy, że bukmacher X daje w bonusie 400 zł i wymaga, by dokonać obrotu trzy razy. Oznacza to, że należy teraz postawić w zakładach w sumie 1200 zł, bo 400 zł razy 3 równa się 1200 zł. Całkiem logiczne, czyż nie?

Bywa również i tak, że bukmacher stawia kolejny warunek, mianowicie dokonanie depozytu. Zobrazujemy wam to na przykładzie: jeśli jest to bonus 100% od depozytu, a wpłaciliśmy 400 zł, to bukmacher X ,,dorzucił” nam jeszcze raz tyle, czyli w sumie mamy 800zł. Czyli teraz, aby wypłacić nasz bonus, musimy obrócić tą powiększoną kwotą trzy razy.

Dlaczego bukmacherzy stawiają takie warunki?

Prawda jest taka, że bukmacher odbija sobie w ten sposób wydane graczom freebety bukmacherskie. Wiadomo – bonus bonusem, ale i tak koniec końców to bukmacher musi na tym zarobić. W końcu jakie są szanse, że wygrasz wszystkie zakłady, które postawisz w trakcie wyrabiania obrotu? A nawet jeśli Ci się uda, to przecież z oferty korzysta jeszcze mnóstwo innych osób, które nie są już tak doświadczone albo po prostu nie mają tyle szczęścia, co Ty. I nie jest to oszustwo – przecież zgadzając się na bonus, zgadzasz się także na jego regulamin i warunki, prawda? Dlatego może i wydaje się to nam dość kiepską praktyką, no ale cóż, co tu począć, w końcu to hazard, nieprawdaż?


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?