Bonusy bukmacherskie

Freebet 50 złotych w Etoto za typowanie polskiej ligi

796views

Typowanie Ekstraklasy bez ryzyka – brzmi interesująco? Legalny bukmacher Etoto oferuje swoim graczom freebet w postaci 50 złotych na zdarzenia z polskiej ligi piłki nożnej.

Frebet w Etoto
Freebet w Etoto za stawianie na polską ligę!

Miłośnicy polskiej ligi mogą za nieprawidłowe wytypowanie wyników spotkań otrzymać 50 złotych freebetu. By skorzystać z promocji, należy się do niej zapisać.

Jak zapisać się do promocji Freebet 50 w Etoto?
???

  • zapisać się do bonusu jeszcze przed wytypowaniem zdarzeń
  • obstawić kuponu spełniającego warunki promocji
  • rozliczyć kupon i kliknąć na pop-upie ,,zatwierdź”
  • po około 20 minutach zgarnąć freebet

By zdobyć freebet 50, należy postawić zakład akumulowany na wydarzenia z oferty polskiej ligi piłki nożnej (przedmeczowe lub live) po kursie zdarzenia co najmniej 1,2, (na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 2).

Minimalna stawka zakładu biorącego udział w promocji freebet 50 w Etoto to 100 złotych. Czas na odebranie bonusu ograniczony jest do końca tygodnia, w którym obowiązuje bonus.

Kod promocyjny
Kod promocyjny Betonline

Należy pamiętać o tym, że wygrana przy pomocy freebetu zostaje pomniejszona o wartość bonusowego zakładu.

Legalny bukmacher Etoto działa w ramach zezwolenie Ministerstwa Finansów, oferując bezpieczne usługi zgodne z polskim prawem.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.