Bonusy bukmacherskie

Fortuna umożliwia zakładanie konta bez weryfikacji

1kviews

Gracze chcący założyć konto w Fortunie, mają obecnie bardzo ułatwione zadanie. Proces rejestracji profilu stał się dużo bardziej przyjazny i zamyka się w mniej niż jednej minucie.

By móc cieszyć się szeroką ofertą proponowanych przez bukmachera zakładów, wystarczy założyć konto tymczasowe bez konieczności długotrwałej weryfikacji danych osobowych.

Fortuna umożliwia zakładanie konta bez weryfikacji

Ukończenie rejestracji konta tymczasowego ogranicza się do podania podstawowych danych osobowych. Wysyłanie skanów dowodów osobistych i innych formularzy, nie jest konieczne. Wypełnienie prostego formularza wystarczy, by zacząć zawierać zakłady i dokonywać wpłat na indywidualne iKonto gracza.

Termin ważności konta tymczasowego został ustalony na 28 dni. By cieszyć się ofertą bukmachera po tym czasie, należy zmienić status konta z tymczasowego na stałe poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego właściciela profilu.

Założenie konta tymczasowego w Fortunie wiąże się z uzyskaniem bonusu powitalnego w wysokości 100% od wkładu, oraz zakładu bez ryzyka.

Ograniczeniem wprowadzonym ze względów prawnych jest limit wysokości wygranej w ramach konta tymczasowego i wynosi 2279,99 PLN od jednego kuponu. Kwota maksymalnego depozytu to 5000 PLN. Osoby posiadające konto tymczasowe nie mają możliwości wypłaty środków z iKonta gracza do czasu przejścia na konto stałe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.