Bonusy bukmacherskie

eTOTO: nawet 1000 złotych bonusu na dzień dobry

938views

Minuta wystarczy, by w banalnie prosty sposób założyć konto w eToto. Dla nowych klientów, bukmacher przygotował specjalną ofertę.

Członkowie rodziny eToto, którzy założyli konto po 1 grudnia 2018 roku (bądź przed tą datą, ale nie korzystali z oferty promocyjnej dla nowych graczy (kasozwrot 50, kasozwrot 100, gra ofensywna, promo 1000+20)), otrzymają bonus powitalny 200 i 100% depozytu.

1000 złotych za rejestrację w eToto

By skorzystać z premii, należy dokonać wpłaty na wirtualne konto w kwocie co najmniej 1 złotych. Otrzymana premia uprawni gracza do odebrania dwóch bonusów:

  1. 200% depozytu, maksymalnie do 100 złotych przy pierwszej wpłacie
  2. 100% depozytu, maksymalnie do 900 złotych przy drugiej wpłacie

Po otrzymaniu premii, gracz będzie miał 30 dni na obrót. By móc korzystać ze środków bonusowych, należy czterokrotnie obrócić premią po kursie co najmniej 2.20 (przy zakładach pojedynczych i łącznych kursach kuponów w zakładach wielokrotnych), lub 1.30 przy pojedynczych zdarzeniach w zakładach wielokrotnych.

Warunki zaliczenia zakładu do obrotu:

  • zakład musi dotyczyć oferty zdarzeń live, bądź przedmeczowych
  • zakład musi opiewać na określoną wartość kursu (informacje wyżej)
  • kupon musi zostać rozliczony w kategoriach wygrany/przegrany, a nie anulowany

Maksymalna, łączna kwota bonusu, jaką może uzyskać jeden gracz biorący udział w promocji, to 1000 złotych.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.