Bonusy bukmacherskie

eSport w eToto – 40 PLN ekstra

835views

Za obstawienie dowolnego zakładu za minimum 50 PLN na wybrane zdarzenia z oferty eSport, legalny bukmacher eToto zwraca w razie przegranej do 40 PLN. Promocja odnawia się co tydzień.

eSport w eToto - 40 PLN ekstra
eSport w eToto – 40 PLN ekstra

Wziąć udział w promocji mogą gracze, którzy zapiszą się do zabawy na www.eToto.pl jeszcze przed rozpoczęciem typowania. Kolejnym krokiem jest obstawienie zakładu spełniającego warunki opisywanego bonusu i kliknięcie wyświetlonego pop-upu. eToto aktywuje akcję w ciągu 20 minut.

Zwrot do 50% stawki kuponu w eToto

Nawet 50% stawku kuponu zgarną gracze, którzy obstawią kupony:

  • pojedyncze i wielokrotne,
  • postawione na dowolne wydarzenie e-sportowe,
  • minimalna stawka zakładu: 50 zł, maksymalna 40 pln
  • minimalny kurs zakładu: 1.02,
  • minimalny kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1,02.

Warunkiem wypłacenia środków pochodzących z nagrody, jest obrócenie nią sześciokrotnie na zakładach pojedynczych z minimalnym kursem 2,20, oraz wielokrotnych z kursem co najmniej 2,20 (nie mniej, niż 1,29 każde wydarzenie na kuponie).

Które zakłady nie biorą udziału w promocji w eToto?

W promocji nie biorą udziału zakładu anulowane. Kwalifikacji nie uzyskają również wydarzenia pochodzące z eToto Plus.

Zakłady biorące udział w akcji promocyjnej, muszą być rozliczone jako wygrane lub przegrane.

Betfan premia bonus promocja

Należy mieć na uwadze, że zakład postawiony w ramach promocji „eSport w eToto – 40 PLN ekstra” musi być rozliczony w tym samym tygodniu. W razie przegranej, na konto bonusowe gracza trafi do 40 PLN.

Bukmacher Etoto przypisze bonus do konta gracza maksymalnie w ciągu 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia przez użytkownika www.eToto.pl.

Każdego tygodnia promocja ulega odnowieniu. Gracz może z niej korzystać cyklicznie. Tydzień liczy się od poniedziałku do niedzieli do godziny 23:59.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.