Bonusy bukmacherskie

Do czego służą kody bonusowe u bukmacherów online?

1.1kviews

Kody bonusowe to coraz bardziej popularna metoda przyznawania bonusów graczom. Tyczy się to zarówno nowych klientów danego bukmachera jak i starych weteranów obstawiania. Są łatwe w użyciu i przynoszą korzyści zarówno klientom, bukmacherowi, a także osobom tworzącym portale bukmacherskie z poradami i informacjami, którzy często dostają kody przypisane do swoich witryn i gdy tylko ktoś z nich skorzysta , otrzymują pewne profity.

Czym są kody promocyjne u bukmachera?

Kody promocyjne zwane również bonusowymi służą do przyznawania graczom, jak sama nazwa wskazuje, bonusów. Można w ten sposób uzyskać takie oferty jak darmowy zakład, bonus od depozytu, a także freebet. Zazwyczaj jednak kody bonusowe oferowane przez bukmacherów służą do ulepszenia promocji oferowanej wszystkim nowym graczom. I tak korzystając z kodu jednego z bukmacherów zamiast 1000 złotych bonusu od pierwszej wpłaty możemy otrzymać 1050 złotych, a freebet o wartości 20 złotych zostaje powiększony do 25 złotych. Z pozoru może się to wydawać niewiele, ale należy pamiętać, że są to dodatkowe pieniądze, które nie wymagają od nas niczego (pomijając zwiększony warunek obrotu takiego bonusu), więc nie ponosząc żadnych kosztów i wysiłku dostajemy więcej pieniędzy na grę. 

Zanim skorzystamy z kodu promocyjnego warto wcześniej przeczytać regulamin dołączony do kodu. Znajdziemy tam wszystkie informacje o tym jak uruchomić bonus i jak w pełni skorzystać z wszystkich profitów, które dany kod bonusowy nam oferuje. Regulamin należy czytać za każdym razem, gdyż często zdarza się, że żeby moc uruchomić dany bonus, trzeba wcześniej spełnić kilka warunków lub wpłacić na konto bukmachera określona kwotę pieniędzy.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kod promocyjny to zazwyczaj ciąg znaków i liter, który należy wpisać w odpowiednie pole przy rejestracji nowego konta lub w specjalnie przygotowanej podstronie.

Warto pamiętać, że bonusy mają zazwyczaj ograniczony czas trwania. Żeby go nie utracić przez głupotę, warto wcześniej dokładnie sprawdzić wszystkie warunki. Dodatkowo, pula kodów promocyjnych bardzo często jest ograniczona, więc musimy się spieszyć z ich aktywacją.

Gdzie znaleźć kody promocyjne?

Kody z bonusami powitalnymi można znaleźć na stronie bukmachera, albo na jednym z prowadzonych przez niego portali społecznościowych. Z tego powodu warto śledzić Twittera lub Facebooka danego bukmachera, gdyż można w ten sposób zdobyć mnóstwo ciekawych bonusów. Kody bardzo często znajdziemy również na stronach i forach poświęconych zakładom bukmacherskim.

Poniżej lista popularnych kodów promocyjnych do legalnych bukmacherów online.

Kody tam znalezione najczęściej dotyczą nowych graczy. Kody promocyjne dla stałych graczy najczęściej znajdziemy w mediach społecznościowych lub na skrzynce e-mailowej, na którą mamy zarejestrowane konto u danego bukmachera. Zdarza się także, że kody przychodzą do nas w SMSach, jako nagroda za wyrażenie zgody na komunikację marketingową.

Kody promocyjne możemy wykorzystać wpisując je na stronie internetowej danego bukmachera. Bonusy zazwyczaj pojawiają się na koncie od razu, chyba że wymagają wcześniej spełnienia dodatkowych warunków. 

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.