Bonusy bukmacherskie

Do 50 PLN zwrotu za kupon kombi w LVBet

867views

LVBet premiuje graczy obstawiających zakłady Kombi. Kupon z co najmniej 5 zdarzeniami, w którym jeden typ nie wejdzie, kwalifikuje się do promocji, w której gracz otrzyma do 50 PLN zwrotu.

Do 50 PLN zwrotu za kupon kombi w LVBet
Do 50 PLN zwrotu za kupon kombi w LVBet

Promocja trwa do 29 grudnia 2019 roku do godziny 23:59. Skierowana jest do użytkowników pełnoletnich, którzy posiadają zarejestrowane konto na www.LVBet.pl i spełnią łącznie poniższe warunki.

Warunki promocji w LVBet ?

  • obstawią kupon kombi zagrany i rozstrzygnięty w tym samym tygodniu
  • z co najmniej 5 zdarzeniami
  • i tylko jedno zdarzenie nie wejdzie
  • za stawkę co najmniej 20 PLN
  • po kursie minimalnym kuponu 3,00

Nagrodą w zabawie jest cashback do 50 PLN. W każdym tygodniu do nagrody kwalifikuje się tylko pierwszy kupn spełniający powyższe kryteria.

Zwroty będą wypłacane w poniedziałki do godziny 17:00. Kwota wypłaconej premii zaokrąglona zostaje do pełnej złotówki.

Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Freebet 20 PLN – eToto kod promocyjny

Wyłączenia z promocji i obrót bonusem w LVBet

Warto pamiętać o tym, że w promocji, którą organizuje bukmacher LVbet nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją cash-out. By otrzymać bonus, należy obstawić zakład ze środków własnych (typowanie za środki premiowe nie liczy się).

Wypłacenie bonusu możliwe jest pod warunkiem 3-krotnego obrotu. Kurs minimalny w tym przypadku wynosi 1,75. Ważność bonusu ustalona jest na 30 dni od chwili jego przyznania.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.