Bukmacherzy online

Darmowy bonus bez depozytu w STS

907views

Chcesz wypróbować ofertę największego bukmachera w kraju, ale wolałbyś uniknąć potrzeby wpłacania własnych środków tuż po rejestracji? Nic prostszego, z STS jest to jak najbardziej możliwe. Jedną z wielu ciekawych promocji oferowanych przez bukmachera jest między innymi darmowy bonus be depozytu w wysokości 29 złotych księgowany na koncie gracza tuż po rejestracji i pozytywnej weryfikacji konta. Do jego otrzymania nie trzeba wpłacać żadnych środków własnych. Jak to działa?

STS kod promocyjny na bonus

Wystarczy w momencie uzupełniania formularza rejestracyjnego na stronie www.sts.pl wpisać w polu „kod promocyjny” frazę: BETONLINE, a po pomyślnej rejestracji i weryfikacji konta otrzymamy za darmo bonus w wysokości 29 PLN, który można przeznaczyć na zakłady dostępne na stronie STS.

Ten darmowy bonus bez depozytu podlega warunkom obrotu, aby wypłacić wygrane z niego uzyskane trzeba dokonać obrotu 3x kwotą darmowego zakładu (czyli za równowartość 87 złotych). Do obrotu kwalifikują się stawki z wygranych zakładów przy czym kupony (obojętnie czy single czy zakłady z większą liczbą zdarzeń) muszą być zagrane po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1,91.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny w STS

Co ważne – promocja STS bez depozytu własnych pieniędzy 29 PLN łączy się z promocją bonus powitalny na start (do 1000 złotych) co sprawia, że można bez przeszkód wypróbować ofertę STS korzystając z darmowego zakładu mając jednocześnie cały czas zachowaną szansę skorzystania z rewelacyjnej oferty powitalnej gdzie przy depozycie 1000 złotych otrzymujemy od bukmachera dodatkowy 1000 złotych na konto bonusowe.

Zasady obrotu bonusem są takie same jak przy darmowym zakładzie (3x wartość depozytu, całkowity kurs minimalny kuponu spełniającego warunki do obrotu 1,91, do obrotu zaliczają się stawki wygranych kuponów), dzięki czemu od początku do końca mamy jasność co do obowiązujących reguł bez konieczności zagłębiania się w regulamin promocji, który rzecz jasna również jest dostępny na stronie promocji.

Czy zatem warto sprawdzić co ma do zaoferowania legalny bukmacher STS? Jeśli nie mamy tam konta to dlaczego nie? Nawet jeśli nie zamierzamy od razu korzystać z promocji powitalnej warto spróbować szczęścia zakładem bez ryzyka. W tym przypadku bez względu na wynik – nic nie tracimy, możemy jedynie wygrać.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.