Bonusy bukmacherskieBukmacherzy onlinePoradnik bukmachera

Czy STS przygotował jakieś bonusy na Mistrzostwa Świata 2022?

267views
Czy STS przygotował jakieś bonusy na Mistrzostwa Świata 2022?

Temu tematowi nie można się biernie przyglądać… Na podejmowanie decyzji nie zostało zbyt wiele czasu. Wszak Mistrzostwa Świata powoli wkraczają w decydującą fazę. Dzisiaj definitywnie zakończy się faza grupowa. A już od jutra (3 grudnia 2022 roku) mecze będą rozgrywane na etapie pucharowym. Słyszałeś dużo dobrego na temat STS? Często widzisz reklamy tego podmiotu hazardowego? Chcesz zatem się tutaj zarejestrować? Sprawdź, czy to będzie dobra decyzja! Dlaczego ta firma bukmacherska jest tak popularna? Czy można tutaj liczyć na jakieś bonusy pod kątem mundialu w Katarze?

Dlaczego ta firma bukmacherska jest tak popularna?

Warto tutaj uwzględnić minimum kilka czynników. Przede wszystkim ten podmiot hazardowy jest w 100% legalny. Co ważne, chodzi nie tylko o obstawianie stacjonarne, ale także online. Dodatkowo możesz to robić przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. I każda z tych opcji jest legalna. Np. STS nie ma w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. Dla pewności możesz jeszcze zweryfikować adres internetowy https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Są tam bardzo istotne informacje. Nie ma zatem przeszkód, by zdecydować się np. na bonus bez depozytu w STS itp. Okazuje się, że STS może swobodnie działać nie tylko stacjonarnie, ale także online. Gdzie jeszcze możesz sprawdzić ten aspekt? Np. bezpośrednio na stronie internetowej. Co ciekawe, ta firma bukmacherska udostępnia nawet… skan decyzji przedstawiciela Ministerstwa Finansów.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Standardowe bonusy dla nowych użytkowników

Aktualnie możesz zdecydować się m.in. na zakład bez ryzyka do 100 PLN. A to fajna opcja. Potem możesz grać rozmaite wydarzenia. Np. z okazji trwających Mistrzostw Świata w Katarze. Pomocna strona typy.bet wskazuje, co np. opłaca obstawić się w dzisiejszym starciu Ghana – Urugwaj, czy jutrzejszym Holandia – USA. Jakie jeszcze bonusy są oferowane? Potem czekają na Ciebie jeszcze większe atrakcje. Możesz bowiem liczyć np. na bonusy (od trzech kolejnych depozytów) na łączną sumę, która wynosi 1500 PLN. Co jeszcze jest oferowane, jeśli chodzi o standardowe promocje na start? To także 60 PLN. Te pieniądze można zainkasować za wykonanie kilku zadań (więcej o tym znajduje się w regulaminie tej promocji).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Mistrzostwa Świata w Katarze: co oferuje firma bukmacherska STS?

To dla Ciebie ważna sprawa? STS zapewnia promocję o nazwie „Wygraj mundial”. Początkowo składała się ona z pięciu etapów. W ramach każdego z nich było pięć zadań do wykonania. Jak ktoś wziął udział w tej promocji na samym początku, to mógł uporać się z nimi wszystkimi. Wówczas czekała nagroda. Bonus 500 PLN. Teraz pozostały już tylko dwa etapy. Nadal możesz zgarnąć nawet 200 PLN. Co trzeba zrobić? Wystarczy zrealizować dziesięć pozostałych zadań o tematyce bukmacherskiej. A co stanie się, jeśli zrobisz np. tylko dwa zadania z ostatniego etapu? Wówczas Twój bonus będzie wynosił 20 PLN. A to zawsze coś, prawda?

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?